Понеділок 21.09.2020

-:-

Навіщо потрібен город на підвіконні і як розпочати ним займатися (відео)

event 15:36 Четвер 17 Вересня 2020 У СВІТІ

Сьогодні урбаністичні городи розвиваються як в Україні, так і в усьому світі. У той час, як місто все більше віддаляється від села, а урбанізація приходить навіть у степи і пустелі, люди все гостріше відчувають свою відірваність від природи.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Рефлекс щось вирощувати укорінився в людях за тисячоліття землеробства, тому жителі мегаполісів привносять сільську цінність — свіжі овочі — у свій простір. Так з’являються грядки на підвіконні, контейнери з томатами і зеленню на балконі та дахах. Для тих, хто хоче цілий рік їсти здорову їжу, це — неминуче майбутнє.

Зелень на підвіконні

Коментар: “Одного разу я просто посадила вдома базилік, він виріс, і мені це так сподобалося“, — розповідає “домашній хлібороб” Олена Зикіна, яка вчиться на економіста.

Після базиліка дівчина почала вирощувати помідори, а зараз перейшла на мікрозелень. Мікрозелень — це те, що можна вирощувати на будь-якому підвіконні, незалежно від освітленості. Досить посіяти в неглибокі горщики практично будь-яку зелень (горох, броколі, соняшник, кукурудзу, редис, буряк, капусту…).

Коли насіння дасть паросток і з’являться перші листочки — їх можна зрізати і їсти. Така зелень багата вітамінами, яких дуже бракує сучасним мешканцям мегаполісів. Зараз мікрозелень продають і в супермаркетах, але там вона втрачає свою свіжість.

Мікрозелень або стандартна зелень — найвигідніший варіант: вона швидко росте (від 7—14 днів до 2 місяців, залежно від виду), а такі рослини, як базилік, петрушка та кріп, ростуть безперервно, і постійно купувати насіння не треба.

Для вирощування звичайної зелені, звичайно, доведеться подбати і про світло. Особливо в разі кропу, петрушки і базиліка.

Вертикальні городи

Максим Мамедов — майбутній міський фермер. Дізнавшись про технології вертикальних городів, він призупинив своє навчання за кордоном і планує створити власний город у столиці. Він хоче створити на даху та у частині приміщення київського Арт-заводу “Платформа” город: засадити його овочами та зеленню, а урожай продавати столичним ресторанам і супермаркетам.

McCormick Place West | Choose Chicago
Nasveti in triki za urbane vrtičkarje - Dominvrt.si

У Німеччині та інших країнах дахи вже давно використовують для облаштування садів і городів.

Навіщо залишати порожнім цей міський простір, де багато сонця і можна посадити цілий город?

Застосовуючи гідропоніку — безземельний метод вирощування рослин, яких “годують” живильним розчином, — можна заощадити площу, до того ж це допомагає захистити будинок від перегріву влітку, а взимку — від втрат тепла.

Крім простору на даху, Максим планує вирощувати зелень у приміщенні арт-заводу, а також розводити там рибу. Це дозволить організувати кругообіг води на фермі: риба своїми продуктами життєдіяльності буде підживлювати воду, де, за технологією гідропоніки, будуть рости рослини. Рослини будуть брати з води все, що їм потрібно, і знову очищати її для риб.

Брат відомого Ілона Маска (канадсько-американського інженера, винахідника, мільярдера) Кімбал Маск допомагає розвивати урбаністичне землеробство: він виховує майбутніх урбан-фермерів, щоб вони пропагували вирощування овочів у міських умовах. У 2011 році він навчив учнів понад 300 шкіл садити город у місті. А минулого року встановив 10 вантажних контейнерів, у яких молоді розробники побудували механізм для вирощування зелені. За допомогою штучного освітлення, вертикального розташування контейнерів із рослинами на стелажах і гідропоніки темні коробки перетворилися на простір для нового життя.

У чому перевага урбаністичних ферм? Вони мобільні, їх можна поставити як біля ресторану, так і біля будинку, таке виробництво не залежить від пори року і погодних умов. Вирощування у закритому просторі також обмежує вплив шкідників, до того ж допомагає зекономити людські ресурси, оскільки більшість процесів на міських фермах автоматизовані.

Arredamento green - MAGAdeSIGN (pag. 2)
Why microgreens are an essential addition to our food.

Як стати міським фермером

Щоб виростити зелень у домашніх умовах, достатньо світлого підвіконня, горщика із ґрунтом, поливу і, звичайно ж, насіння. Вартість насіння окупиться з першим же урожаєм. Влітку на ринку 150-грамовий пучок базиліка коштує приблизно 15 грн, а взимку в супермаркеті — 75 грн. Мікрозелень, вирощена вдома за 7—14 днів, буде коштувати 10—20 грн за насіння (залежно від виду).

Городи на дахах — це справа складніша. Якщо будинок знаходиться у власності ОСББ, то потрібно домовитися з усіма жителями, щоб використовувати дах. Для цього можна, наприклад, ділити урожай на всіх або платити орендну плату. Якщо вирощувати системно і багато, маючи на це достатньо часу, міська ферма стане чудовою альтернативою вихідним на дачі.

Джерело: сайт Агроцентр

Читайте також: “Баффет, Гейтс та Блумберг”: ТОП-20 порад від світових мільярдерів, як домогтися успіху

Останні новини
20.09.2020, Неділя
19.09.2020, Субота
Eleanora
18.09.2020, П’ятниця
Eleanora
17.09.2020, Четвер
Eleanora
16.09.2020, Середа
Eleanora
Eleanora
15.09.2020, Вівторок
Eleanora
14.09.2020, Понеділок
Eleanora
13.09.2020, Неділя
12.09.2020, Субота
11.09.2020, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward