“Баффет, Гейтс та Блумберг”: ТОП-20 порад від світових мільярдерів, як домогтися успіху

event 15:22 Четвер 17 Вересня 2020 ПОДІЇ

В мережі опублікували, топ-20 порад від світових мільярдерів, які одним реченням розкрили секрет власного успіху.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Як кажуть мільярдери, щоб домогтися справжнього успіху в бізнесі й заробити багато грошей, недостатньо мати виключно розум чи тільки завзятість, ще як повітря необхідні рішучість, хитрість, уміння визначати пріоритети й навіть сперечатися.

Ми пропонуємо твоїй увазі поради, як домогтися успіху, від людей, які, за оцінками BussinesInsider, лише за 1 годину заробляють від $50 тис. до $120 тис.

1.”Бізнес – це не чемпіонат. Тут не потрібно прагнути обійти конкурентів. Значно важливіша ваша компетентність у тому чи іншому секторі” (Карлос Слім Елу, медіамагнат, власник Grupo Carso, найбагатша людина світу).

2.”Найважливіша риса хорошого менеджера – рішучість грудьми зустрічати будь-які погані новини, самому шукати зустрічі з ними, а не ховати голову в пісок” (Білл Гейтс, творець і найбільший акціонер компанії Microsoft).

3.”Неповне розуміння цілей є найважливішою проблемою в будь-якому технічному проєкті – саме з цієї причини удача зазвичай частіше супроводжує тих, хто починає зі скромних масштабів, а надалі нарощує їх, спираючись на отриманий досвід” (Білл Гейтс).

4.”Навіть якщо ви дуже талановиті й докладаєте великих зусиль, для деяких результатів просто потрібен час: ви не отримаєте дитину за місяць, навіть якщо змусите завагітніти дев’ять жінок” (Ворен Баффет, найбільший інвестор світу).

5.”Я не збираюся стрибати через 7-футовий бар’єр. Я оглянуся й виберу бар’єр висотою в 1 фут, через який зможу просто переступити” (Ворен Баффет).

6.”Ті, хто хоче розвивати свій бізнес, повинні орієнтуватися на Китай. У цій країні з величезними темпами зростає населення й попит на предмети розкоші” (Бернар Арно, власник компанії LVMH).

7.”Найважливіша риса мого характеру, що визначила мій успіх – це здатність заперечувати загальноприйняті істини, сумніватися в експертах і ставити питання авторитетам” (Ларрі Еллісон).

8.”До взятих у інвестора грошей потрібно ставитися, як до зароблених, і розпоряджатися ними потрібно так само дбайливо, як і своїми” (Ларрі Еллісон).

9.”Мати мрію в житті означає бути на крок ближчим до успіху. Різниця між мрійником і діячем у тому, що останній втілює мрію в життя” (Айк Батіста, бразильський мільярдер, власник групи компаній, що ведуть видобуток корисних копалин).

10.”Збільшення вашої заробітної плати є компенсацією за вашу роботу сьогодні і в майбутньому, а ніяк не нагородою за ваші досягнення в минулому” (Майкл Блумберг, власник інформаційного агентства Bloomberg).

11.”Надійне джерело фінансування й міцні нерви є запорукою успіху при впровадженні нових продуктів” (Майкл Блумберг).

12.”Бізнес зовсім не так складний. Багато людей, які мають дуже посередні інтелектуальні здібності, заробляють достатньо. Справді розумні люди можуть отримати справжнє багатство, якщо вони справді присвятять себе цьому” (Джордж Сорос, американський фінансист, інвестор і філантроп).

13.”Не важливо, багатий чи ні, я – щасливий, бо я насолоджуюся тим, що я роблю. І це насправді головне багатство” (Сергій Брін).

14.”Щоб зробити щось важливе, треба подолати страх провалу” (Ларі Пейдж, розробник і співзасновник пошукової системи Google).

15.”Робота має бути випробуванням, а випробування мають приносити задоволення” (Ларі Пейдж).

16.”Бізнес може зайти у глухий кут, якщо зосередитися не на покупцях, а на конкурентах. Вам потрібно визначити, що хочуть покупці і як їм це дати” (Джефф Безос, засновник інтернет-магазину Amazon.com).

17.”Якщо ви створите класний досвід покупки, клієнти розкажуть про це одне одному. Чутка має величезну владу” (Джефф Безос).

18.”Робота – як спорт найвищих досягнень. Якщо в тобі є чемпіонські здібності, доклавши до них працю, ти всього доб’єшся” (Алішер Усманов, генеральний директор “Газпромінвестхолдингу”).

19.”Що старшим я стаю, то більше переконуюся, що обслуговування вуаєристів – найкращий спосіб заробити” (Марк Цукерберг, засновник соціальної мережі Facebook).

20.”Кожну сотню років засоби масової інформації зазнають змін. Зараз настав час тотального обміну інформацією між конкретними людьми. У цьому й полягає майбутнє інтернет-реклами: ніщо не спрацює краще, ніж рекомендація твого друга, яку ти можеш подивитися на його сторінці” (Марк Цукерберг).

Джерело: сайт Мукачево

Читайте також: Британський художник побудував приватний острів із пластикових пляшок (фото)

Останні новини
15.09.2021, Середа
14.09.2021, Вівторок
13.09.2021, Понеділок
12.09.2021, Неділя
11.09.2021, Субота
10.09.2021, П’ятниця
09.09.2021, Четвер
08.09.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward