“Мотор Січ” буде повернуто у власність держави найближчим часом — Данілов

event 17:31 Четвер 11 Березня 2021 ПОДІЇ

На засіданні РНБО прийняли рішення про повернення у власність держави ПАТ “Мотор Січ” “в законний спосіб найближчим часом”, люди, які вкладали кошти в підприємство, отримають компенсацію.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Про це на брифінгу за підсумками засідання РНБО заявив секретар РНБО Олексій Данілов.

Коментар: П’яте питання, яке ми розглядали на засіданні РНБО, – про стан виконання рішення РНБО від 1 березня 2018 року про невідкладні заходи щодо захисту інтересів держави у сфері авіабудування.

Мова йде про “Мотор Січ” у Запоріжжі. Прийняте відповідне рішення – згідно з цим рішенням підприємство “Мотор Січ” буде повернуто українському народу, буде повернуто у власність української держави в законний, конституційний спосіб найближчим часом“, – підкреслив Данілов.

Коментар: Наші підприємства ОПК, яке дивним чином опинилося в руках приватних, на сьогоднішній день кожне буде розглядатись окремо. І якщо підприємство є для нас важливим, стратегічно важливим, у законний спосіб ми будемо це робити з рештою підприємств.

Ті люди, які вкладали гроші, які інвестували в ці підприємства, обов’язково будуть отримувати відповідну компенсацію. Це робиться для нацбезпеки нашої країни“, – додав він.

Джерело: сайт УП

Читайте також: НАЗК представило оновлений реєстр корупціонерів

Автор:
Останні новини
05.02.2023, Неділя
04.02.2023, Субота
03.02.2023, П’ятниця
02.02.2023, Четвер
01.02.2023, Середа
31.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward