“170 чи 255 грн?”: від чого залежатиме конкретна сума штрафу за неносіння маски

event 17:07 П’ятниця 06 Листопадаа 2020 ПОДІЇ

Голова Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, народний депутат від “Слуги народу” Денис Монастирський пояснив, від чого залежатиме конкретна сума штрафу за неносіння маски.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Говорячи про ухвалений закон, депутат зазначив, що не очікує найближчим часом “карколомної” кількості штрафів, а очікує виконання громадянами елементарної вимоги щодо носіння масок.

Відповідаючи на запитання щодо того, що в законі розмір штрафу варіюється від 170 до 255 гривень, та від чого це залежить, Монастирський пояснив, що це “традиційна “вилка”, яка використовується за таке правопорушення”.

Коментар: Відповідно, наскільки людина реагує. Наприклад, якщо ситуація, яку ми бачили сьогодні, – там людина, просто вже самі люди виштовхують з транспорту, а вона каже: “Я принципово не вдягну маску, так не буде”, – звичайно, я думаю, що штраф має бути максимальним в цьому випадку“, – пояснив він.

Так, за його словами, головна ідея цього закону – не в тому, щоб покарати, а в тому, щоб люди носили маски.

Монастирський також зауважив, що в Кодексі України про адміністративні правопорушення за порушення правил щодо карантину людей передбачається покарання у вигляді штрафу у розмірі від 17 тисяч гривень.

Коментар: Вважаю, що ця стаття потребує доопрацювання. Але думаю, що ми це зробимо окремо“, – сказав він і додав, що за пів року існування цієї норми за нею було накладено лише до 10% штрафів.

Голова комітету висловив думку, що цей розмір штрафу завеликий і він має бути зменшений.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: Дві українські поштові марки вибороли нагороди міжнародного конкурсу (фото)

Останні новини
16.05.2021, Неділя
15.05.2021, Субота
14.05.2021, П’ятниця
13.05.2021, Четвер
12.05.2021, Середа
11.05.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward