Соцмережі забиті фотографіями грудей: у світі відзначають День без бюстгальтера

event 11:06 Четвер 13 Жовтня 2022 У СВІТІ
No bra day

13 жовтня у світі відзначається День без бюстгальтера – No Bra Day. 

Звучить досить кумедно, однак суть свята серйозна. 

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ БАЙРАКТАР NEWS

У цю дату жінок  закликають скинути тісний одяг, зітхнути на фповні груди та звернути увагу на проблему раку молочних залоз. 

Носіння цього одягу часто пов’язують із виникненням різних патологій, на кшталт мастопатії тощо. Також у світі існує міф, що через нерегулярне носіння ліфчика втрачається форма грудей. 

Однак останні дослідження довели, що форма грудей змінюється через генетичну схильність, а зв’язковий апарат грудних м’язів тренується та зміцнюється саме без бюстгальтера. 

Тому феміністки вважають, що бюстгальтер – це пережиток минулого, коли жінки хотіли подобатися чоловікам, не зважаючи на власний комфорт. День без бюстгальтера супроводжують низкою заходів, які покликані привернути увагу суспільства до раку грудей. 

Сміливиці також викладають у цей день свої світлини та відео без ліфчика й позначають відповідний хештег

Проводяться безкоштовні консультації в онкологічних диспансерах і мамологічних центрах. 

Прийнято розповсюджувати інформацію про злоякісні захворювання грудей 

Публікувати тематичні фото у соцмережах із відповідним хештегом. 

Символом урочистостей стала рожева стрічка.

У цей люди підсвічують свої будівлі рожевим, чіпляють стрічки на одяг, машини, вікна, рюкзаки.

Багато знаменитих жінок підтримують цю дію, наприклад: актриси Наталі Портман, Дженейфер Еністон, виконавиці Майлі Сайрус, Брітні Спірс, Дженніфер Лопес та інші.

Мусульманські організації у США на знак солідарності проводять День рожевого хіджабу. Уже 15 жовтня відзначається День здоров’я грудей. Його запровадили з ініціативи ВООЗ.

Суть та ж сама – закликати жінок віком старше 40 років звернути увагу на здоров’я своїх грудей, зменшити носіння бюстгальтера та відвідати мамолога.

Зауважимо, що рак молочної залози – це найчастіша форма раку в світі. Протягом життя його виявляють в однієї з 13-ти — 9-ти жінок віком від 13 до 90 років. 

Кількість випадків раку молочної залози в розвинених країнах різко зросла після 1970-х років. Це пояснюють, зокрема, зміною стилю життя населення розвинутих країн (наприклад, в сім’ях зменшилася кількість дітей і термін годування грудьми скоротився. Також покращилася діагностика захворювання.

Автор:
Останні новини
26.04.2024, П’ятниця
25.04.2024, Четвер
24.04.2024, Середа
23.04.2024, Вівторок
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
Читати більше новинarrow_forward