Вчені розповіли, яка морська риба є найкориснішою

event 16:48 Четвер 07 Жовтня 2021 Здоров'я

Вчені зі Гарварду з’ясували, яка риба є найкориснішою і чому.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: За словами дослідників в організмі людини можуть виникати різноманітні запалення і причини можуть бути різними. Найчастіше вони виникають у відповідь на якусь травму чи хворобу, наявність токсин в організмі, зайву вагу тощо. Найбільш корисними продуктами для боротьби із запаленням є жирна риба. Причому найкращою із всіх вважається скумбрія, яку відносять до списку здорових харчових продуктів.

Вся справа у омега-3 та жирних кислотах. Згідно з Міжнародним журналом молекулярних наук, лосось, скумбрія, сардина, оселедець та форель є джерелом найвищих рівнів омега-3. Приблизно 1-3,5 г на одну порцію. Скумбрія серед них має 2,5 г у одній порції. Насамперед ці жирні кислоти можуть з легкістю зменшити хронічне запалення і знизити ризик серйозних захворювань.

Читайте також: ВООЗ схвалила використання першої у світі вакцини проти малярії

Вважається, що найпоширенішими запальними біомаркерами є діабет, високий рівень холестерину і С-реактивних білків. Відповідне дослідження показало, що споживання жирних кислот омега-3 призвело до зниження рівня цих біомаркерів. Особливо у людей, які страждають на діабет та серцево-судинні захворювання. 

Джерело

Теги: скумбрія
Останні новини
29.11.2023, Середа
28.11.2023, Вівторок
27.11.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward