В Україні зріс запит на мобілізацію чоловіків, які володіють іноземними мовами

event 14:06 П’ятниця 02 Червня 2023 Війна
INOZEMNI MOVY

Відповідно до указу президента від 1 травня, загальну мобілізацію було продовжено на три місяці – до 18 серпня.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (колишні військкомати) отримали запит на мобілізацію чоловіків, які добре володіють іноземними мовами. Вони потрібні для освоєння сучасного західного озброєння. Про це повідомив начальник Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Володимир Арап, передає “Арміяінформ”.

Арап пояснив:

Зараз маємо запит на громадян, які на високому рівні володіють англійською, німецькою та французькою мовами. Такі фахівці потрібні для співпраці із закордонними інструкторами, які допомагають нашим військовослужбовцям опановувати новітні види озброєння, отримане від міжнародних партнерів.

Планові завдання з мобілізації для регіонів визначає Генеральний штаб Збройних сил України. Своєю чергою ТЦК та СП діють відповідно до вказаних вимог – направляють необхідну кількість військовозобов’язаних до визначених військових навчальних центрів та закладів.

Начальник Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки зазначив, що жоден військовозобов’язаний не може бути призваний до військової частини, яка залучена в зоні бойових дій, без фахової підготовки.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Міністр оборони Британії заявив, що Україна може повернути Крим до кінця року. Про це він сказав в інтерв’ю The Washington Post.

Останні новини
22.09.2023, П’ятниця
21.09.2023, Четвер
20.09.2023, Середа
19.09.2023, Вівторок
18.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward