На звільнених територіях продають будинки удвічі дешевше

event 02:14 Середа 30 Листопадаа 2022 Суспільство
rozrukha

На звільнених від російсько-фашистських загарбників територіях українці продають будинки удвічі дешевше. 

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ БАЙРАКТАР NEWS

Як повідомляє “Загородна”, йдеться насамперед про пошкоджені під час бойових дій об’єкти нерухомості. Ціни в рази менше довоєнних, з розрахунку на те, що потім можна буде отримати компенсацію від держави на відбудову житла. 

До прикладу, на OLX почали з’являтися оголошення про продаж будинків на звільнених територіях “під компенсацію”. 

Зокрема, пошкоджені в ході війни об’єкти нерухомості пропонують придбати за цінами в рази менше довоєнних, в розрахунку на те, що в майбутньому можна буде отримати за них компенсацію від держави.

Наприклад, на OLX за $25 тисяч пропонують купити будинок 2015 року площею 200 метрів і 12 соток землі в Руських Тишках – одному з найбільш постраждалих в ході бойових дій населених пунктів на північ від Харкова.

Яку саме компенсацію можна отримати: 

Віце-прем’єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук розповіла, яку допомогу зараз можуть отримати жителі недавно звільнених територій.

За словами віце-прем’єра, поки в Україні не виплачують компенсації за зруйноване окупантами житло, але важливо зафіксувати пошкодження.

“Зараз це процес фіксації, подачі заявки, а потім вже буде процес компенсації. Поки компенсації немає, але потрібно зафіксувати, все правильно подати в реєстри, тоді дочекатися компенсації. Про компенсації на території, які були звільнені, не йдеться. Якщо ваше житло зруйноване або частково зруйноване, ви маєте право на щомісячні виплати, як і внутрішньо переміщені особи. Будь ласка, зверніться до нас, ми дамо консультацію, щоб кожен місяць принаймні отримували гроші”, – розповіла вона.

Останні новини
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward