В ОП доручили Кабміну та АМКУ розв’язати проблему монополістів, через яких подорожчали продукти — експерт

event 15:40 Середа 24 Березня 2021 ПОДІЇ

Голова Офісу президента Андрій Єрмак за дорученням Володимира Зеленського координує роботу Кабінету міністрів та Антимонопольного комітету щодо монополістів, через яких в країні подорожчали продукти харчування.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив політолог Кирило Сазонов.

Коментар:У Офісі президента з‘явилася свіжа внутрішня соціологія, де однією з найболючіших для українців тем виявився стрімкий ріст цін на продовольчі товари, який спровокували монополісти разом з великими торговельними мережами“, – розказав політолог.

Він підкреслив, що президент доручив голові ОП Єрмаку розібратися зі зростанням цін на продукти, скоординувати роботу Кабміну та Антимонопольного комітету для того, щоб вони провели детальний аналіз ринку та з‘ясували, завдяки кому саме ціни в Україні значно випереджають загальносвітовий тренд.

Коментар:За останній рік, ціни на пшеницю зросли майже на 40%, ну а про ціни на курячі яйця я взагалі мовчу, бо іноді здається, що вони в нас якісь золоті або бодай позолочені. Тому не дивно, що українців турбує ця проблема навіть більше, ніж зовнішня політика чи черговий транш від МВФ“, – зауважив він.

За його словами, зростання цін на продукти не є виключно українською проблемою, подібна тенденція спостерігається сьогодні у багатьох країнах світу що розвиваються, але все одно в Україні цей процес вийшов з-під контролю та у гру виступили зухвалі монополісти, які диктують своє бачення ціноутворення. 

Коментар:Через це голова ОП взяв під особистий контроль ці процеси та курує роботу прем‘єра Шмигалем для того, щоб не дозволити монополістам та великим торговельним мережам диктувати українцям свої умови, залишивши їх голодними“, – наголосив Сазонов.

Читайте також: ВООЗ закликає уряди країн заборонити використання пальмової олії до 2023 року

Автор:
Останні новини
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
23.01.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward