У МОЗ пояснили зростання кількості хворих на COVID-19

В Україні 4 червня зафіксували рекордну кількість людей, у яких виявили інфікування коронавірусом — 588 випадків. У Міністерстві охорони здоров’я кажуть, що були готові до цього.

Детальніше про це розповідає Час-Дій

Так, під час онлайн-брифінгу 4 червня очільник МОЗ Максим Степанов зазначив, що пов’язує таку статистику, зокрема, з пом’якшенням карантину.

Звичайно, коли ми вводили етапи виходу з карантину, в тому числі, застосувавши адаптивний карантин з певними ознаками в кожному регіоні, у нас було розуміння, що можлива певне зростання хворих“, — заявив він.

Водночас Степанов наголосив, що його відомство “повністю контролює ситуацію“, а по кожному випадку інфікування проводять епідеміологічний аналіз.

Іншою причиною зростання кількості хворих він називає збільшення тестувань. За попередню добу, 3 червня, провели 14 301 тестування, з них 10 563 дослідження методом ПЛР, а також 3 738 ІФА-тестувань.

Ще раз хочу звернутися до всіх українців: пом’якшення карантину чітко регламентує наші епідеміологічні заходи, які ми рекомендуємо для всіх українців… Їх треба дотримуватися. В іншому випадку ми можемо спостерігати збільшення кількості хворих і, як наслідок, МОЗ буде рекомендувати введення якихось додаткових заходів“, — додав очільник МОЗ.

З початку епідемії в Україні COVID-19 підтвердили у 25 410 людей, з них 748 померли від ускладнень, а 11 040 — одужали. За минулу добу в країні зафіксували 588 нових випадків зараження — рекордні за весь час епідемії. Попередній найвищий показник був 22 квітня 578 випадків.

Джерело: сайт Hromadske

Читайте також: 20 фото, які показують, що наша природа у небезпеці

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: