“Скоро не потрібно буде траншів МВФ”: результати першого місяця роботи камер фіксації ПДР
За 30 днів роботи системи автоматичної фіксації порушень ПДР винесли 398 410 постанов про адмінправопорушення. З них водії вже сплатили 219 тисяч 40 штрафів за перевищення швидкості.
Детальніше про це розповідає Час-Дій.
Деталі: Кількість зафіксованих фактів перевищення швидкості за 30 червня знизилася в порівнянні з першим днем роботи системи від 57 880 випадків до 13 325 або більше ніж в 4 рази.
Коментар: “Це означає, що ймовірність дорожньо-транспортних пригод також значно знижується в цілому по країні”, – зауважив Заступник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.
Як змінилася поведінка водіїв?
Водії стають більш дисциплінованими не тільки в місцях, де встановлені відеокамери, а й в цілому на всіх дорогах України. Про це повідомив заступник голови МВС Антон Геращенко за результатами першого місяця роботи системи автофіксації порушень ПДР.
Скільки грошей отримала держава і на що їх витратять
Всього за 30 днів роботи системи на рахунки державного казначейства надійшло 31 908 746 гривень. Частина цих грошей піде на оплату послуг з доставки повідомлень Укрпоштою та на оплату друку постанов і правопорушень ЦПК Україна.
Гроші, що залишилися будуть зараховані в бюджет і спрямовані на поліпшення дорожньої інфраструктури та підвищення безпеки дорожнього руху.
Документи по тих водіях, які не сплатять штраф протягом 30 днів з моменту повідомлення, передадуть у державну виконавчу службу для стягнення, відповідно до закону.
Які штрафи за перевищення швидкості
- 255 гривень – при перевищенні встановлених обмежень швидкості руху більш ніж на 20 кілометрів на годину, але не більше 50 кілометрів на годину.
- 510 гривень – при перевищенні встановлених обмежень швидкості руху більш ніж на 50 кілометрів на годину.
- Штраф зменшується на 50%, якщо його сплатити протягом 10 банківських днів з моменту отримання постанови.
Дізнатися про штраф можна через смс, додаток Дія, електронну пошту, на сайті МВС або повідомлення доставить листоноша. Ще варіант – від прикордонників, коли покидатимете Україну. Постанову можна оскаржити в суді впродовж 10 днів. Спосіб оплати – на ваш вибір.
Джерело: сайт 24 канал
Читайте також: “Має побачити кожен”: 5 найкрасивіших місць України