Британія постачатиме Українським морякам новітнє озброєння

event 10:20 Четвер 08 Жовтня 2020 ПОДІЇ

Міноборони України та Великої Британії підписали Меморандум про наміри щодо співробітництва з розвитку та підвищення спроможностей ВМС ЗСУ.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Міністерство оборони України і Міністерство оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії підписали Меморандум про наміри щодо співробітництва з розвитку та підвищення спроможностей Військово-Морських Сил українських Збройних Сил.

Як повідомили у Департаменті стратегічних комунікацій Міноборони, документ від імені України підписав міністр оборони Андрій Таран.

За його словами, йдеться про постачання сучасних зразків військової техніки та новітнього високоточного озброєння, налагодження виробництва окремих видів військової продукції в Україні, а також будівництво об’єктів базування ВМС України.

Коментар:Реалізація цих проектів дозволить значно посилити спроможності та бойовий потенціал українського флоту, взаємосумісність вітчизняних ВМС з військово-морським компонентом держав-членів НАТО. Крім того, розраховуємо, що це стане драйвером відновлення суднобудівної галузі України і дозволить залучити в нашу економіку найсучасніші технології“, – зазначив Таран.

Конкретні заходи з практичної імплементації досягнутих домовленостей будуть обговорені під час двосторонньої зустрічі міністра оборони України з державним секретарем з питань оборони Великої Британії Беном Воллесом, яка відбудеться у четвер, 8 жовтня.

У Міноборони нагадали, що Таран у складі офіційної делегації України бере участь у заходах, передбачених програмою офіційного візиту президента Володимира Зеленського до Великої Британії. 7 жовтня він відвідав військово-морську базу Великої Британії “Портсмут”.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: Коли в Україну прийдуть заморозки та перший сніг: синоптики назвали дату

Останні новини
21.07.2024, Неділя
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
15.07.2024, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward