Андрій Пальчевський хоче з’ясувати рівень підготовки шкіл до другої хвилі коронавірусу

event 13:43 Вівторок 11 Серпня 2020 ПОЛІТИКА

Громадський діяч, підприємець Андрій Пальчевський хоче з’ясувати у вчителів про рівень підготовки шкіл Києва до другої хвилі коронавірусу в Україні. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Про це лідер політичної сили “Перемога Пальчевського” заявив у своєму відео блозі на Фейсбук.

опасность! школа!!!

школы надо готовить, а не детей!!!

Опубликовано Андрей Пальчевский Вторник, 11 августа 2020 г.

На думку Андрія Пальчевського, ця проблема стосується не тільки київських шкіл, а має національний масштаб. Він навів приклад однієї з ізраїльських шкіл, де відбулося стрімке зараження серед школярів.

Коментар: “Поки наші горе-керівники морочать нам голову з тим, як же ми зустрінемо другу хвилю, розповідаю найважливішу інформацію, що стосується батьків і школярів. Ізраїльтяни в Єрусалимі визначили, що тільки один з дітей заразив 150 чоловік. Далі вони рознесли інфекцію і таким чином 50% всіх випадків захворювань в Єрусалимі пов’язані зі школами. Питання: чи готові ми до шкіл? Чи готові наші вчителі до шкіл і чи готові вони зустріти вірус? Тому що діти, як ви знаєте, є, на жаль, найбільшими розповсюджувачами вірусу. Легко переносячи самі, вони ухайдошать вчителів. Хто їх захистить? Хто організує відповідним чином дисципліноване відвідування? Я поняття не маю”, – сказав Андрій Пальчевський.

Для того, щоб з’ясувати рівень підготовки київських шкіл до другої хвилі коронавірусу, лідер політичної сили “Перемога Пальчевського” вирішив особисто проінспектувати школи столиці та поспілкуватися з учителями.

Коментар: “Обіцяю, піду в школи в різних районах міста Києва. Обов’язково в прямому ефірі проведемо зустрічі з учителями. Нехай вони нам розкажуть. Інакше все буде як завжди у нас. А потім будемо відтягувати вчителів з лікарень”, – заявив Пальчевський.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я України прогнозує другу хвилю коронавірусу в жовтні або листопаді цього року. Лідер політичної сили “Перемога Пальчевського” заявив, що протягом 10 тижнів буде жити по 7 днів в різних районах столиці, щоб дізнатися, як живуть кияни і ті, хто працює в Києві. Вчора, 10 серпня, Андрій Пальчевський переїхав жити в Дарницький район.

Читайте також: “Найкраще та найшвидше”: У ВООЗ назвали країну-приклад у боротьбі з COVID-19

Автор:
Останні новини
27.05.2022, П’ятниця
26.05.2022, Четвер
25.05.2022, Середа
24.05.2022, Вівторок
23.05.2022, Понеділок
22.05.2022, Неділя
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward