На три знаки Зодіаку чекає казкове везіння на цьому тижні

event 12:10 Вівторок 08 Грудня 2020 БЛОГ

Відомий астролог Павло Глоба назвав трьох щасливчиків, яким пощастить більше, ніж іншим.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Астролог склав гороскоп на тиждень для всіх знаків Зодіаку і назвав трьох щасливчиків, яким пощастить більше, ніж іншим.

Овен

У Овнів є реальна можливість стати щасливішими і успішнішими в кінці тижня. Вихідні можна присвятити романтиці, побаченням, новим знайомствам. Найскладнішим періодом стане середина робочого тижня. Необхідно буде зміцнити свою енергетику, щоб захиститися від людей-маніпуляторів та інших токсичних особистостей. Потрібно бути готовими до самостійності і до того, що допомогти Овнам буде просто нікому. У фінансовій сфері можливі серйозні зміни і поява нової мотивації, ентузіазму.

Рак

У Раків буде аж чотири дуже яскравих і сприятливих з енергетичної точки зору дня: 7, 8, 11 і 12 грудня. Зірки на їхньому боці, але 9 числа все ж доведеться проявити деяку обережність. В інший час раків очікує велика удача у вирішенні складних рутинних завдань на роботі і вдома. Якщо не загострювати відносини з другою половинкою і родичами, тиждень пройде дуже вдало. Також астролог радить допомагати тим, хто потребуватиме допомоги. Доброта раків врятує безліч відносин.

Риби

Велика удача і успіх чекає на Риб в кінці цього тижня. З іншого боку, навіть на самому її початку проблеми будуть досить невеликими, тому потрібно навчитися не переживати через дрібниці.  У період з 7 по 13 число може з’явитися дуже багато нових можливостей. Наздогнати всі не вийде. Потрібно вибрати для себе найголовніший напрямок. Павло Глоба радить вже в понеділок зробити вибір про те, що важливіше на даному етапі — сім’я або кар’єра.  

Джерело: сайт slovofraza

Читайте також: Гороскоп на 8 грудня: що чекає на Риб, Левів, Скорпіонів та інші знаки Зодіаку

Останні новини
16.05.2021, Неділя
15.05.2021, Субота
14.05.2021, П’ятниця
13.05.2021, Четвер
12.05.2021, Середа
11.05.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward