З цим підживленням огірки виростуть хрумкими та соковитими
Часом буває береш міцний красивий літній огірок на салат, а він всередині має “ватну” текстуру і зовсім позбавлений смаку. Статись так може зокрема через те, що плід виріс на бідному ґрунті і не увібрав достатньо поживних речовин, пише OBOZREVATEL.
• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.
Дізнався, яким добривом можна виправити ситуацію, щоби огірки уродили рясно і були смачними та соковитими? Існує кілька варіантів підживлення, які допоможуть в цьому. Але найкраще вони спрацюють у тандемі – використання трьох популярних добрив разом навіть називають золотим підживленням.
Азот
Азотна складова є базою золотого підживлення. У ньому ця речовина відповідає за швидке зростання рослини і набирання нею зеленої маси. Тому азотні добрива рекомендують вносити в період, коли вона лише наростає. Хоча вони будуть доречними у будь-який момент вирощування огірків, адже без них домогтись хорошого урожаю не вийде.
Фосфор та калій
Фосфорно-калійні добрива сприяють повноцінному розвитку кореневої системи, а також допомагають наростити стебло та листя і підвищити стійкість огіркових пагонів до хвороб та шкідників.
Читайте також: Після чого не можна садити огірки: як вибрати ідеальне місце та час для посадки
Як вносити золоте підживлення
Найкращим часом для підгодовування рослин є період, коли вони активно ростуть та плодоносять. Але навіть у цей час краще уникати внесення добрив, якщо триває посуха, а ви не поливаєте город регулярно. Так само дощова погода не сприяє удобрюванню ґрунту.
Досвідчені городники стверджують, що золоте підживлення найкраще застосовувати у період, коли огірки починають плодоносити. При цьому основну частку в добриві мають складати калій та азот, а фосфору краще додавати небагато. В такому разі вони не тільки забезпечать хороший урожай, але й вбережуть більш пізні плоди від скручування, яке виникає через виснаження землі.