В Україні хочуть скасувати перехід на зимовий та літній час

event 12:54 Понеділок 01 Березня 2021 ПОДІЇ
годинник

Верховна Рада розгляне скасування переходу на зимовий та літній час. Про це повідомляє пресслужба парламенту.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Ініціатор законопроєкту – перший віцеспікер парламенту Руслан Стефанчук. За його словами, перехід на літній чи зимовий час негативно впливає на біоритми людини.

Коментар:Я направив листи до Національної академії наук України та провідних медичних університетів України. Абсолютно всі, без виключення, підтримують ідею скасувати сезонне переведення годинника, оскільки це негативно впливає на біоритми та, відповідно, на здоров’я людини“, – заявив він.

Також Стефанчук нагадав, що в березні 2019 року Європейський парламент підтримав ідею припинити сезонне переведення годинників з 2021 року. Він також підкреслив, що фактично вся Україна перебуває у межах одного часового поясу, а економічна доцільність переведення стрілок годинників не доведена.

Розглянувши цей законопроєкт, комітет з питань економічного розвитку рекомендував Верховній Раді прийняти його за основу.

У жовтні 2018 року Міністерство економічного розвитку та торгівлі України пообіцяло звернутися до Кабміну та запропонувати відмовитися від такої практики, якщо Європарламент скасує перехід на літній час. 

У Мінекономрозвитку додали, що в них немає економічного обґрунтування щорічного переходу на літній час та інформації про зменшення споживання електроенергії при цьому.

Джерело: сайт Главком

Читайте також: Стало відомо, скільки людей із COVID лікуються в лікарнях Рівненщини

Автор:
Останні новини
27.03.2023, Понеділок
26.03.2023, Неділя
25.03.2023, Субота
24.03.2023, П’ятниця
23.03.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward