Лікарі назвали продукти, в яких найбільше пробіотиків

event 23:57 Вівторок 19 Січня 2021 БЛОГ

Пробіотик — це корисні для мікрофлори кишківника бактерії. Вони надходять до нас із їжею, з корисними продуктами, наприклад із кисломолочними.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Гарне травлення і стабільна робота кишківника — основа здоров’я людини. Обмін речовин, засвоєння вітамінів та інших корисних елементів, сильний імунітет — все починається саме у процесі травлення, в кишківнику, де живуть мільярди бактерій. Лікарі розповіли, які продукти містять найбільше пробіотиків, що сприяють покращенню роботи кишківника.

Йогурт

Найвідоміший продукт, що містить пробіотики. У йогуртах справді багато корисних бактерій, в основному молочнокислих і біфідобактерій. Але потрібно враховувати, що найкорисніший — це натуральний йогурт, без солодких добавок.

Квашена капуста

У квашеній капусті багато вітаміну С і корисних пробіотиків, як і в будь-якому ферментованому продукті. Крім пробіотиків цей продукт містить клітковину, вітаміни B і K, натрій, залізо та інші мікроелементи. Також у кислій капусті є корисні для зору антиоксиданти лютеїн і зеаксантин. Потрібно мати на увазі, що всі корисні речовини містяться в капусті, яку квасили холодним способом, без додавання оцту.

Чайний гриб, точніше, речовина, що виготовляється з його допомогою, яку в західних країнах називають “комбуча”, вважається джерелом пробіотиків, як і інші ферментовані напої. Напій одержують із чорного або зеленого чаю, збродженого за допомогою спеціальних бактерій і дріжджового гриба. Через те, що це продукт ферментації, в ньому містяться пробіотики. Напій цей вважається дуже корисним для здоров’я, але це не підтверджено дослідженнями достатнім чином. 

М’який сир. У молодих і м’яких сирах зберігаються корисні бактерії. Сири готуються методом сквашування та ферментації, але тільки в молодих зберігається бактеріальне життя, тверді сири не можуть похвалитися наявністю пробіотиків.

Джерело: сайт GreenPost

Читайте також: Лікарі розповіли, як діабетику знизити ризики при COVID-19

Останні новини
20.09.2021, Понеділок
19.09.2021, Неділя
18.09.2021, Субота
17.09.2021, П’ятниця
16.09.2021, Четвер
15.09.2021, Середа
14.09.2021, Вівторок
13.09.2021, Понеділок
12.09.2021, Неділя
Читати більше новинarrow_forward