В Україні стартував Всесвітній тиждень грошей

event 15:37 Вівторок 21 Березня 2023 Суспільство

В Україні почався Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) – міжнародна інформаційна кампанія з фінансової обізнаності, про це повідомляє UA2DAY.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Національний банк вже вдев’яте приєднався до цієї ініціативи і є офіційним координатором кампанії в Україні. Цього року старт кампанії збігся з днем народження НБУ. Адже саме весною 1991 року з ухваленням Верховної Ради закону “Про банки і банківську діяльність” почалася історія українського центрального банку.

Першою подією у рамках Global Money Week 2023 в Україні була зустріч Голови Національного банку України Андрія Пишного з дітьми працівників. Захід був присвячений темі “Місія: фінансова оборона. Професія: банківський працівник”.

Під час зустрічі Андрій Пишний розповів про функції Національного банку під час війни, його роль у боротьбі на фінансовому фронті, а також про важливість професії банківських працівників.

Разом з вашими батьками ми щодня працюємо над фінансовою обороною нашої країни. Навіть під час війни українська фінансова система працює, як годинник. Міжнародна спільнота захоплюється нашою роботою та стійкістю. Стабільна фінансова система в країні, в якій йде війна, працюючі банківські відділення, безперервні безготівкові платежі, робота з бомбосховищ – для всього світу це щось неймовірне, магія. І це заслуга ваших батьків, які є справжніми зірками у світі фінансів, – наголосив Андрій Пишний. – Вважаю, що кожен українець повинен розуміти, чим опікується команда Національного банку. Навіть більше, кожен має бути фінансово грамотним, добре орієнтуватися на ринку фінансових послуг, щоб допомагати НБУ в захисті фінансової стабільності та подальшій відбудові України”.

Програма заходів Global Money Week

Кампанія Global Money Week триватиме два тижні – з 20 березня до 2 квітня. Учасників очікує насичена програма заходів на фінансові теми. Програму традиційно підготував Національний банк України спільно з Проєктом USAID “Реформування фінансового сектору”. В заходах візьмуть участь дошкільнята, учні та студенти, запрошені Міністерством освіти і науки України.

 “USAID підтримує щорічну просвітницьку кампанію з фінансової грамотності Global Money Week в Україні з 2014 року. Нам дуже приємно бачити, що Національний банк України відновив проведення заходів Global Money Week. Незважаючи на війну з росією, і ми раді бути партнером НБУ, щоб навчати українську молодь використовувати гроші з розумом. Разом із НБУ ми продовжимо віднаходити креативні шляхи, аби покращити знання, ставлення та поведінку українців щодо особистих фінансів. Підвищуючи рівень фінансової грамотності, ми робимо внесок у майбутню стійкість фінансової системи та фінансовий добробут населення”, – зазначив Роберт Бонд, керівник Проєкту USAID “Реформування фінансового сектору”.

Загалом, понад 3 300 педагогів зареєструвалися на заходи Global Money Week 2023 та підтримують кампанію у своїх навчальних закладах.

Нагадаємо, що до України повернули 15 дітей з окупованих територій.

Останні новини
29.05.2023, Понеділок
28.05.2023, Неділя
27.05.2023, Субота
26.05.2023, П’ятниця
25.05.2023, Четвер
24.05.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward