Ми займемося комплексним облагородженням Рівного, а не точковим ремонтом у дворах – партія “Перемога Пальчевського”
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2020/10/city22.jpg?x37420)
Голова Рівненської міської організації політичної партії “Перемога Пальчевського” Іван Шевчук розповів, чим в першу чергу займеться політсила після потрапляння до міської ради.
Детальніше про це розповідає Час-Дій.
Деталі: Про це повідомили на офіційній сторінці у Facebook.
Одним із першочергових завдань Іван Шевчук назвав благоустрій дворів житлових будинків.
Коментар: “Для нас, облаштування міста – не “гра на публіку” чи поодинока робота напередодні виборів. Одним з основних завдань політичної партії “Перемога Пальчевського” є комплексне облагородження дворів і прибудинкових територій.
Ми прагнемо, щоб у кожному дворі діти почувалися безпечно, а своє дозвілля проводили лише на сучасних спортивних майданчиках. Щоб поруч були обладнанні лавки та екологічні сміттєві баки”, – йдеться у дописі.
Територія Рівненщини здавна вважалася однією з найзеленіших в України. Тому в партії значну увагу приділять озелененню міста.
Коментар: “Кожен, без винятку, двір повинен квітнути та поповнюватися зеленими насадженнями”, – зазначив голова осередку.
Також у Рівному нагальною є проблема з паркуванням транспортних засобів у житлових районах. Саме тому її вирішення є одним з першочергових завдань осередку партії після приходу до влади.
Коментар: “Також, особливу увагу будемо приділяти паркуванню автомобілів у дворах. Правильне та раціональне розміщення автомобілів залишається суперважливим для комфорту мешканців”, – наголосив Іван Шевчук.
Він наголосив, що основним пріоритетом для політичної сили є комфорт та добробут мешканців Рівного. Саме тому облагороджувати місто вони збираються комплексно, щоб усі жителі міста побачили швидкі та якісні зміни.
Читайте також: Віталій Герман: “Я не боюся йти до людей!”
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2022/08/nektarin4-392x272.jpg?x37420)
Чим корисний нектарин і кому потрібно його їсти
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2021/10/Untitled-1-149-392x272.jpg?x37420)
15 рівненських тролейбусів обладнають світлодіодними маршрутними таблицями
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/09/bahmut-392x272.jpg?x37420)