Ми займемося комплексним облагородженням Рівного, а не точковим ремонтом у дворах – партія “Перемога Пальчевського”

event 17:33 Вівторок 13 Жовтня 2020 РІВНЕ

Голова Рівненської міської організації політичної партії “Перемога Пальчевського” Іван Шевчук розповів, чим в першу чергу займеться політсила після потрапляння до міської ради.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Про це повідомили на офіційній сторінці у Facebook.

Одним із першочергових завдань Іван Шевчук назвав благоустрій дворів житлових будинків.

Коментар: “Для нас, облаштування міста – не “гра на публіку” чи поодинока робота напередодні виборів. Одним з основних завдань політичної партії “Перемога Пальчевського” є комплексне облагородження дворів і прибудинкових територій.

Ми прагнемо, щоб у кожному дворі діти почувалися безпечно, а своє дозвілля проводили лише на сучасних спортивних майданчиках. Щоб поруч були обладнанні лавки та екологічні сміттєві баки”, – йдеться у дописі.

https://www.facebook.com/rivnepalchevskiy/posts/163158951807700

Територія Рівненщини здавна вважалася однією з найзеленіших в України. Тому в партії значну увагу приділять озелененню міста.

Коментар: “Кожен, без винятку, двір повинен квітнути та поповнюватися зеленими насадженнями”, – зазначив голова осередку.

Також у Рівному нагальною є проблема з паркуванням транспортних засобів у житлових районах. Саме тому її вирішення є одним з першочергових завдань осередку партії після приходу до влади.

Коментар: “Також, особливу увагу будемо приділяти паркуванню автомобілів у дворах. Правильне та раціональне розміщення автомобілів залишається суперважливим для комфорту мешканців”, – наголосив Іван Шевчук.

Він наголосив, що основним пріоритетом для політичної сили є комфорт та добробут мешканців Рівного. Саме тому облагороджувати місто вони збираються комплексно, щоб усі жителі міста побачили швидкі та якісні зміни.

Читайте також: Віталій Герман: “Я не боюся йти до людей!”

Останні новини
24.04.2024, Середа
23.04.2024, Вівторок
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward