Палець руки відрубав собі чоловік у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Білгород-Дністровського району чоловік відрубав собі палець на руці.
Про це повідомляє «Думська» з посиланням на власні джерела інформації.
Як повідомляє видання, військовозобов'язаний скористався пожежною сокирою, щоб не проходити медичну комісію.
Читайте також: Законопроєкт про “відкуп” корупціонерів виправлять – Стефанчук
Постраждалого госпіталізували.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
