Безпілотники в ніч проти 22 липня атакували нафтопереробний завод у Туапсе та військовий аеродром у Морозовську.
Про це повідомили російські tg-канали та заявили в Міноборони РФ.
Так, за інформацією з пабліків, унаслідок атаки дронами в Туапсе виникла пожежа на території нафтопереробного заводу. В оперштабі регіону стверджують, що пожежа на площі 50 кв. м виникла унаслідок падіння уламків БПЛА.
Безпілотники вдарили і по Морозвоську Ростовської області. Приблизно від 4:00 жителі почали повідомляти про звуки вибухів та роботу ППО. Місцеві стверджують про атаку щонайменше восьми дронами.
За різними даними, у Морозовську могли бути "прильоти" по військовому аеродрому та по нафтобазі. У місті спалахнула пожежа. На одному з відео з соцмереж автор каже: "Кудись влучили. У цистерну бл*ть влучили".
Суспільне з посиланням на джерела в українській розвідці повідомляє, що атака на нафтопереробний завод у місті Туапсе — це операція ГУР.
У Міноборони РФ стверджують про перехоплення 75 дронів. Більшість із них, а саме 47, були начебто перехоплені над Ростовською областю. По одному безпілотнику знищили у Бєлгородській, Воронезькій та Смоленській областях. Також вісім БПЛА було перехоплено над Краснодарським краєм та 17 – над акваторією Чорного моря.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
