Експерти назвали кращий спосіб зміцнення імунітету

event 08:46 Вівторок 19 Жовтня 2021 Здоров'я

Хоча чарівної палички, за допомогою якої можна швидко зміцнити імунітет, не існує, є один простий спосіб посилити захист організму. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: За словами фахівців, підтримати імунну систему допоможуть заняття спортом, якісний сон, відмова від шкідливих звичок і зниження рівня стресу. Однак лікарі рекомендують додати в щоденний розпорядок дня ще одне правило-дотримуватися збалансованої дієти.

Таке харчування має на увазі вживання великої кількості фруктів і овочів, зведення до мінімуму оброблених продуктів, доданого цукру і натрію. Як пояснили експерти з клініки Клівленда, фрукти і овочі містять поживні речовини, які безпосередньо впливають на імунітет. Особливо це стосується двох найбільш важливих вітамінів: D і С.

Коментар: Хоча добавки можуть заповнити прогалини у вашому раціоні, найкращий спосіб поповнити запаси необхідних поживних речовин-отримувати їх прямо з їжі. Організм краще засвоює і використовує вітаміни, коли вони надходять з натуральних джерел“, – пояснили медики.

Дієта з високим вмістом оброблених харчових продуктів, доданого цукру і натрію підвищує ризик розвитку ожиріння, діабету, серцевих захворювань, високого рівня холестерину і гіпертонії. Всі ці стани негативно позначаються на імунній системі.

Вчені вже довели, що посилити природний захист організму допоможе вітамін С. Наприклад, в дослідженні, опублікованому в журналі Nutrients, говориться, що речовина підтримує різні клітинні функції, а його дефіцит призводить до порушення імунної відповіді і підвищення сприйнятливості до інфекцій.

При цьому Національні інститути охорони здоров’я США відзначають, що вітамін D також допомагає регулювати імунітет, зменшувати запалення і навіть уповільнювати зростання ракових клітин. Хорошими джерелами вітаміну D є жирна риба, яєчні жовтки, печінка і молоко.

Джерело

Читайте також: У невакцинованих людей шанси померти від штаму Дельта в 11 разів вищі

Останні новини
21.06.2024, П’ятниця
20.06.2024, Четвер
19.06.2024, Середа
18.06.2024, Вівторок
17.06.2024, Понеділок
16.06.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward