Дієтолог назвав солодощі, які можна їсти на сніданок

event 09:29 Четвер 08 Квітня 2021 ПОДІЇ

Лікар-дієтолог, кандидат медичних наук Андрій Бобровський розповів, як зробити сніданок збалансованим і чи можна їсти солодке під час першого прийому їжі.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: За його словами, цукор є важливим джерелом енергії, яка потрібна з ранку, щоб швидше включитися в роботу. Однак не варто забувати, що цукри бувають різними, додав він.

Фахівець пояснив, що з точки зору біохімії різниці немає, але цукор з фруктів, ягід і овочів сильно відрізняється за своїм впливом на організм людини від цукру, який додає виробляти.

Коментар: Якщо в кінці прийому їжі або в процесі прийому їжі ви будете їсти цукор природний, а це в першу чергу фрукти, ягоди, то це можна, потрібно і це нешкідливо для організму за умови адекватних доз, але, якщо це цукор доданий, це шкідливо“, – розповів Бобровський.

Разом з тим, навіть тут питання в кількості. За словами дієтолога, пара цукерок не заподіє шкоди, головне-вчасно зупинитися. При цьому лікар нагадав, що будь-який цукор, в тому числі і той, який містяться у фруктах, – це прості вуглеводи, які дадуть лише “коротку ситість”.

Для правильної роботи організму також необхідні складні вуглеводи, білки і жири. Бобровський пояснив, що збалансований сніданок виглядає наступним чином: половину тарілки повинні займати овочі і фрукти, чверть – зернові, іншу чверть – м’ясні і будь-які білкові продукти.

Джерело: сайт GreenPost

Читайте також: Експерти розповіли, чи шкідливий для організму людини хліб

Останні новини
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
13.04.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward