У ніч проти середи, 29 травня, сили ППО працювали на Рівненщині та збили БпЛА.
Про це повідомив голова Рівненської ОДА Олександр Коваль.
“У результаті падіння уламків на одному з енергооб'єктів спрацювала система захисту, що призвело до знеструмлення частини населених пунктів”, - розповів Олександр Коваль.
Читайте також: Понад 150 в’язнів з Рівненщини найближчим часом зможуть стати на захист України
Наразі електропостачання відновлене. Люди не постраждали.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
