На Рівненщині уламки "шахеда" впали на енергооб’єкт: частину населених пунктів було знеструмлено

На Рівненщині уламки "шахеда" впали на енергооб’єкт: частину населених пунктів було знеструмлено

У ніч проти середи, 29 травня, сили ППО працювали на Рівненщині та збили БпЛА. 

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Олександр Коваль.

“У результаті падіння уламків на одному з енергооб'єктів спрацювала система захисту, що призвело до знеструмлення частини населених пунктів”, - розповів Олександр Коваль.

Читайте також: Понад 150 в’язнів з Рівненщини найближчим часом зможуть стати на захист України 

Наразі електропостачання відновлене. Люди не постраждали.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини