Середа 23.09.2020

-:-

Дезінформація про коронавірус була масовою – дані аналізу експертів

event 13:07 Четвер 02 Липня 2020

За даними п’яти європейських організацій дезінформація, яка розповсюджується в Інтернеті про коронавірус, була величезною, починаючи від лікування імбиром і закінчуючи курінням сигарет.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

У міру того, як коронавірус досяг свого піку в Європі в березні і квітні, помилкові й іноді небезпечні поради про лікування швидко поширилися від полоскання оцтом і лікування імбиром до вживання дезинфікуючого засобу, йдеться в аналізі, який охоплює Великобританію, Італію, Іспанію, Німеччину і Францію.

Автори заявили, що теорії змови також поширилися, включаючи те, що коронавірус був створений людиною, що він був пов’язаний з мережею 5G, а засновник Microsoft Білл Гейтс хоче усіх чіпувати.

Коментар:Як суперлиходії у фільмі про Джеймса Бонда, мільярдер зображується як людина, яка хоче контролювати людей за будь-яку ціну“, – йдеться у звіті.

Теорія змов і дезінформація через коронавірус

У Франції багато хто стверджував, що Гейтс хоче використовувати COVID-19 для імплантації “мікрочипів” через вакцини для маркування та геолокації населення.

Гідроксихлорохін, протималярійний препарат, який, як було доведено, не допомагає перемогти коронавірус, широко рекламувався як можлива “срібна куля” у Великобританії, Іспанії й Франції, де один з провідних вірусологів країни також пропагував використання цього препарату.

Президент США Дональд Трамп і глава Tesla Ілон Маск назвали його потенційними ліками.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) попередила в лютому, що “інфодемія” неправдивої інформації про вірус, яка забрала понад пів мільйона життів у всьому світі, ускладнює боротьбу з ним.

Хоча в останні тижні хвиля дезінформації ослабла, в соціальних мережах все ще циркулює безліч помилкових спотворень і теорій.

Аналіз, заснований на 654 статтях опублікованих в березні і квітні.

Джерело: сайт 24 канал

Читайте також: В Україні “на полуниці” робітники заробляють від 1200 грн в день

Теги:
Останні новини
22.09.2020, Вівторок
Eleanora
21.09.2020, Понеділок
Eleanora
20.09.2020, Неділя
Eleanora
19.09.2020, Субота
18.09.2020, П’ятниця
Eleanora
Eleanora
17.09.2020, Четвер
Eleanora
16.09.2020, Середа
Eleanora
Eleanora
15.09.2020, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward