Оплата частинами: які переваги послуги

event 11:38 П’ятниця 17 Березня 2023 Суспільство

Складно знайти людину, яка б не чула про оплату частинами або купівлю у розстрочку. Це зручний спосіб придбати необхідні товари, не маючи на це коштів. У матеріалі ми розкажемо, які бувають види розстрочки та які переваги має дана послуга у мобільному банку sportbank. Поїхали.

Усе про розстрочку та її різновиди

Як уже зрозуміло з назви, оплата частинами, чи розстрочка, — це такий собі споживчий кредит, коли клієнт рівними платежами повертає вартість товару чи послуги. Наприклад, вам терміново знадобився мобільний телефон. Якщо саме зараз немає коштів на купівлю нового гаджета, розстрочка допоможе розв’язати проблему. Як говорять про sportbank відгуки клієнтів, мобільний банк пропонує послугу з мінімальним процентом. Це справді вигідно.

До слова, магазинам пропонувати товари у розстрочку також вигідно, адже таким чином вони покращують власні продажі та прискорюють товарообіг.

Тепер про різновиди оплати частинами. Основних два — партнерська і миттєва розстрочка від банку. Перша — це розстрочка безпосередньо від магазину. Тобто, приходите в магазин, вибираєте товар, заключаєте договір і щомісяця повертаєте кошти. Щодо другої, це переведення у розстрочку будь-якої суми, яку ви витратили з кредитки.

Обидва різновиди мають свої переваги. Що краще вибрати, залежить від ваших цілей і потреб.

Переваги розстрочки від sportbank

Мобільний банк спортбанк пропонує оформлення будь-якого виду розстрочки на вибір. Партнерська має назву «Плати частинами», а миттєва — «Проста розстрочка». Як свідчать відгуки клієнтів на тематичних форумах, «Плати частинами» чудово підходить, якщо планується покупка в магазині. А «Проста розстрочка» стане в нагоді, якщо необхідно терміново повернути вже витрачену суму коштів на щось інше.

Далі про переваги послуги:

  1. Зручність — оплатою частинами можна скористатися «тут і зараз».
  2. Швидке оформлення в додатку чи безпосередньо в магазині.
  3. Мінімальний відсоток за користування, що робить послугу вигідною.
  4. Максимальний строк для повернення грошей — 24 місяці. Але за бажання ви, можете погасити достроково.

Ще одна перевага — відсутність обмежень щодо кількості одночасно відкритих розстрочок. Головне, щоб їхня сума разом не була більшою за доступний на картці кредитний ліміт/ліміт на розстрочку. Щоб підтвердити розстрочку, ви маєте 24 години після отримання повідомлення.

Поки що «Плати частинами» доступна в Eldorado і Sport Life. Але команда банку невпинно працює над розширенням цього списку. Докладніше про тарифи читайте на сайті мобільного банку.

Приєднуйтеся до sportbank і користуйтеся найкращими послугами вже сьогодні!

Автор:
Теги:
Останні новини
15.06.2024, Субота
14.06.2024, П’ятниця
13.06.2024, Четвер
12.06.2024, Середа
11.06.2024, Вівторок
10.06.2024, Понеділок
09.06.2024, Неділя
08.06.2024, Субота
Читати більше новинarrow_forward