Жителі Рівненщини продовжують допомагати відбудовувати Херсонщину
![KHERSON](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/07/KHERSON.jpg?x37420)
Чергова ремонтна бригада із 12 осіб вирушила з Дубенської громади. Це працівники органів місцевого самоврядування, закладів освіти та культури міста Дубно, представники окремих релігійних громад.
УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS
Про це повідомляє Рівненська ОВА.
В ОВА зазначили, що Рівненська область, в рамках проєкту “Пліч-о-пліч”, взяла шефство над відбудовою Кочубеївської громади. Бригади активно допомагають відновлювати зруйноване агресором житло.
У селах Кочубеївка та Орлове дубенчани працюють над відновленням дахів, заміною покрівель пошкоджених будинків, виконують інші ремонтні роботи.
Читайте також: Будівельники з Рівненщини відновили половину із запланованого на Херсонщині
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/07/64b92a9591d33372410081-593x445.jpg?x37420)
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/07/64b92a9c9da75421300267-593x445.jpg?x37420)
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/07/64b92aa26427c905216740-593x445.jpg?x37420)
Також в адміністрації зазначили, що в межах підтримки, компанія “Склоресурс” придбала понад 300 листків шиферу. Доставку будівельних матеріалів забезпечили дубенські підприємці.
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2021/05/Untitled-1-43-392x272.jpg?x37420)
“Відкликано всю партію”: в АТБ продавали печиво з небезпечною олією
![DOG](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/07/DOG-392x272.jpg?x37420)
На Сихові у Львові отруїли собак: що каже поліція
![SEVASTOPOL](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/09/SEVASTOPOL-1-392x272.jpg?x37420)