Будівельники з Рівненщини відновили половину із запланованого на Херсонщині
![rv](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/07/rv.jpg?x37420)
Рівненська область разом із 15 регіонами України продовжує брати участь у відбудові південного краю. Бригади з різних громад області працюють щодня, у посиленому режимі в рамках ініціативи “Пліч-о-пліч”.
УСІ НОВИНИ РІВНОГО В ОДНОМУ КАНАЛІ – РІВНЕНСЬКИЙ КРЕНДЕЛЬ
Про це повідомила Рівненська ОВА.
“На даний час в Херсонській області працює шість бригад з області. У відбудові беруть участь 38 робітників. Фахівці різного напрямку паралельно ремонтують покрівлю, замінюють вікна, двері, здійснюють поточний ремонт. Вже завершили відновлення 63 житлових будинків: 36 – в селі Заградівка та 27 – в селі Орлове”, – повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.
Читайте також: У дитячому садочку на Рівненщині виявили осине кубло (фото)
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/07/64b6914db83ca708034184-593x445.jpg?x37420)
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/07/64b6914d7c331699717545-593x445.jpg?x37420)
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/07/64b6914d13201239850151-593x445.jpg?x37420)
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/07/64b6914ba9ad6739954030-593x445.jpg?x37420)
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/07/64b6914ba98ac709410685-593x445.jpg?x37420)
Нагадаємо, Рівненська ОВА взяла шефство над Кочубеївською громадою. У планах – відремонтувати 124 ушкоджені будинки.
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2021/04/пог47-1-392x272.jpg?x37420)
В Україну насувається потужний циклон: прогноз синоптика
![opg](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/02/opg-392x272.jpg?x37420)