На Рівненщині попрощались із захисником Іваном Капітанюком
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2024/02/vichna-pаmyat-17.jpg?x37420)
На Гощанщині провели в останню дорогу загиблого захисника Івана Капітанюка.
Чоловік народився 28 червня 1993 року в селі Садове. У місцевій школі здобув неповну середню освіту. Закінчивши у 2009 році 9 класів Садівської школи, Іван залишився жити в селі. Не цурався ніякої роботи: працював у власному домашньому господарстві, допомагав сусідам і односельчанам.
У листопаді 2023 року був мобілізований до лав ЗСУ. Захищав Україну у складі однієї з військових частин на посаді стрільця 1 кулеметного відділу. На жаль, загинув 13 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання в Бахмутському районі Донецької області унаслідок комбінованого обстрілу.
Іван не встиг створити сім’ю. Головними людьми в його житті була бабуся та брати.
Читайте також: Військовому з Рівного анулювали нагороду, дізнавшись, що він гей
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2024/02/voin-rivnenshuny-800x438.jpg?x37420)
Щирі співчуття родині загиблого Захисника. Вічна пам’ять і вічна слава загиблому воїну, що ціною життя боронив Україну.
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/09/cat-1-392x272.jpg?x37420)
До чого сниться кішка: тлумачення відомих сонників
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/06/posud-1-392x272.jpg?x37420)
Чому не можна мити посуд у чужому будинку: прикмети та раціональне пояснення
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2020/06/transport22-392x272.jpg?x37420)