Нардеп просить відновити транспортне сполучення на Рівненщині

З початку карантину на Рівненщині було обмежено рух громадського транспорту. Зараз карантинні обмеження поступово послаблюються. Це дозволяє говорити про відновлення транспортного руху в області.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Обмеження руху громадського транспорту ускладнило життя багатьом українцям. Жителі Рівненщини не стали винятком. Дістатися кудись в межах області досі дуже проблематично.

Через це нардеп від Рівненщини Дмитро Соломчук підготував звернення до Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля і міністра охорони здоров’я Максима Степанова. 

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Коментар: “Карантин продовжується, але для бізнесу та людей, які живуть у віддалених районах Рівненщини важливо дістатися обласного центру. На Рівненщині зараз це одне з найбільш болючих питань, яке маємо вирішити найближчим часом”, – йдеться в повідомленні.

Транспортне сполучення на Рівненщині необхідно якнайшвидше відновитиКарантин продовжується, але для бізнесу та людей,…

Опубліковано Дмитро Соломчук Понеділок, 15 червня 2020 р.

У зверненні народний обранець просить ввести ряд послаблень. Зокрема, дозволити здійснення перевезень пасажирів автомобільним транспортом у всіх сполученнях в межах 50 відсотків від кількості місць для сидіння. При цьому розсадка пасажирів буде здійснюватися з вільним місцем поруч, спереду, позаду а також з дотриманням відповідних санітарних заходів.

Також нардеп просить відновити перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення між регіонами в 50 відсотків від кількості місць для сидіння, при дотриманні усіх необхідних норм.

Читайте також: “На житло до 60 кв.м”: в Україні змінюють податки на нерухомість 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: