Майже 20 вулиць Рівного сьогодні залишаться без електропостачання
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2021/03/svitlo198-800x445.jpg?x37420)
З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ “Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.
Детальніше про це розповідає Час-Дій.
Так, 2 лютого з 08:30 до 17:00 буде відсутня електроенергія в м.Рівне частково: вул. Г.Крут, Горліса-Горського, Г.Сковороди, О.Кондратьєва, Серпанкова, Спідвейна, Чорновола, Щаслива, Я.Стецько, Б.Андрєєва, Гайдамацька, Грушевського, Д.Багалія, Серпанкова, Хліборобів, Грунтова, Дубенська, Придорожна (Тинне), Софіївська (Тинне).
Такоє, 2 лютого з 09:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія в Рівненському районі частково: с. Олександрія, Нова Любомирка, Квасилів, Ільпінь, Руда-Красна, Жобрин, Новостав, Углище, Клевань, Олишва.
Стати автором!
Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Час-Дій, напишіть нам: [email protected]
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2020/10/швидка-392x272.jpg?x37420)
Рівненщина отримала 10 “швидких” для допомоги хворим з COVID-19
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/06/horoskope10june-392x272.jpg?x37420)