Дмитро Соломчук: “Судячи з усього, порох вже давно відсирів”

event 12:56 Четвер 20 Січня 2022 БЛОГ
ДМИТРО СОЛОМЧУК

Як я вже неодноразово говорив на ефірах, Петро Олексійович міг отримати підозру на Грушевського, 5 – за своїм робочим місцем.

Сходив би в суд і отримав би те ж саме. Але ні, потрібно організувати втечу, «велике світове дипломатичне турне», яке закінчилось в Варшаві. З тижневими перемовинами, зустрічами з політконсультантами, з переписаною технологією «Навальний 2»: «Я повертаюсь спасати щось». Ну, напевне, що себе. А нам довелося стати вимушеними свідками цієї мильної бульбашки, на яку навіть не хотіли їхати за наказом всі однопартійці.

Що говорити, коли «великий гетьман» збирає тисячу-півтори людей зі всієї України. Ось вам і різниця між реальністю і телевізійною картинкою.

Більшості українців потрібен не порох, а МИР та спокій. Тому ми будемо й надалі продовжувати свою роботу: будувати дороги, садочки, школи, спортивні комплекси та стадіони. Працюватимемо над тим, щоб підприємці отримували доступні кредити, українці – доступну іпотеку. Над збільшенням соціального захисту українців та забезпечення військових. І саме це є головним, а не шоу, яке як показала сьогоднішня акція, нікому вже й не цікаве.

Читайте також: ВООЗ підтримала ініціативу Дмитра Соломчука стосовно заборони трансжирів у харчових продуктах

І, на сам кінець, якщо звичайному громадянину України вручають підозру, він просто йде до суду. Але в Україні чомусь такі як Тупицький, Медведчук, Порошенко чи будь-хто інший, які вважають себе в країні VIP-особами, відразу питання політизують. Хоча ж всі виступають на ток-шоу за РІВНІСТЬ. У кожного громадянина рівні права, не дивлячись на те, хто це і яку він посаду обіймає.

Я розумію, що деякі політичні боси та їх оточення вже святкують нібито перемогу, але я, як і більшість українців, будемо святкувати перемогу над зовнішнім ворогом. А «порох» став не цікавий людям, просто відсирів, країні потрібен МИР! І він обов’язково буде!

Автор: Дмитро Соломчук – народний депутат України, член Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики.

Останні новини
26.02.2024, Понеділок
25.02.2024, Неділя
24.02.2024, Субота
23.02.2024, П’ятниця
22.02.2024, Четвер
21.02.2024, Середа
20.02.2024, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward