Астрологиня назвала три знаки зодіаку, які є консерваторами у кулінарії

event 13:31 Субота 08 Січня 2022 БЛОГ

Кулінарія — це наука, яка, як і будь-яка інша, розвивається і йде вперед семимильними кроками.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Однак багато хто з нас з різних причин віддає перевагу старим – бабусиним і маминим – рецептам, відмовляючись від нововведень, які могли урізноманітнити меню. 

Астрологиня Людмила Булгакова назвала знаки зодіаку, які є консерваторами у питаннях кулінарії.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільці не люблять “ускладнених” страв: якщо втілення рецепту в життя вимагає понад пів години, можна одразу сказати, що він їм не підходить. Ну а оскільки за той час, що представники знака готові провести на кухні, нічого, окрім кави та яєчні, приготувати не можна, стає зрозуміло, що вони готують лише найелементарніше, хоч і роблять це на найвищу оцінку з усіх можливих. Тож треба бути готовим до того, що паелью з морепродуктами вони готувати не стануть, але на омлет із грибами цілком можна розраховувати.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Козороги – добрі кулінари. Не можна сказати, що вони зовсім не вміють готувати, у них є невеликий перелік страв – як правило, дуже простих (наприклад, борщ, відбивні та голубці), але водночас ситних, з якими вони дають раду не гірше – а то й краще – інших. Але вони ніколи не витрачатимуть час на щось новомодне, що тільки недавно скуштуваи, навіть якщо виявиться, що це дуже смачно. До того ж вони не люблять нетрадиційних поєднань продуктів: так, м’ясо із солодким соусом для них – табу.

Рак (22.06 – 22.07)

Раки не люблять неперевірених рецептів. Найбільше представники цього знака бояться осоромитись, поставивши на стіл погано приготовлену страву, тому всі рецепти, з якими вони працюють, багаторазово випробувані на практиці – про те, як готувати ці страви та які інгредієнти в них додавати, вони – з точністю до хвилини та грама – можуть розповісти, навіть якщо їх розбудити серед ночі. До нових рецептів вони ставляться з великою обережністю і намагаються без потреби не ризикувати і не брати їх у роботу.

Читайте також: Астрологи розповіли, кому зі знаків зодіаку пощастить вихідними, 8-9 січня

Джерело

Останні новини
25.01.2022, Вівторок
24.01.2022, Понеділок
23.01.2022, Неділя
22.01.2022, Субота
21.01.2022, П’ятниця
20.01.2022, Четвер
19.01.2022, Середа
Читати більше новинarrow_forward