Деякі країни НАТО обговорюють введення своїх військ в Україну – прем’єр Словаччини 

event 15:38 Понеділок 26 Лютого 2024 ПОДІЇ

Кілька країн-членів НАТО і ЄС обговорюють можливість відправки своїх військових в Україну на основі двосторонніх угод. 

Про це заявив прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо за підсумками зустрічі з коаліцією перед самітом європейських лідерів у Парижі з питання підтримки України, пише Pravda в понеділок, 26 лютого.

Він підкреслив, що Словаччина не піде на такий крок, але поважатиме рішення країн, які погодяться ввести війська в Україну.

Читайте також: Чи мобілізують зараз обмежено придатних та куди їх відправляють служити?

Також Словаччина не надаватиме Україні військову допомогу, оскільки «конфлікт не має військового рішення», заявив словацький прем’єр. Він зазначив, що його країна зосередиться на цивільній і нелетальній допомозі, а також продовжить допомагати Україні в розмінуванні.

Європейські лідери в Парижі на зустрічі 26 лютого обговорять «нову якість, новий обсяг підтримки України в наступний період», зазначив Фіцо і додав, що «тези переговорів свідчать про те, що в Україні справи йдуть далеко не так, як очікувалося».

Читайте також: Аналітики Інституту вивчення війни оцінили втрати росіян на війні 

25 лютого президент України Володимир Зеленський заявив під час пресконференції, що Україна не веде перемовин із партнерами про застосування їхніх армій в Україні.

Фіцо неодноразово повторював російські наративи про війну з 2014 року нібито через «українських нацистів». Він переконаний, що країна-агресор Росія «ніколи не піде з Криму і територій, які вона контролює».

Останні новини
24.04.2024, Середа
23.04.2024, Вівторок
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward