Що згідно із народними прикметами не можна робити 11 січня

event 10:18 Вівторок 11 Січня 2022 БЛОГ

11 січня називають Днем побиття немовлят, або страшним днем. Це одна з найбільш скорботних сторінок в історії християнства. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: За переказами, 29 грудня (за старим стилем) за наказом царя Ірода у Віфлеємі було вбито 14 тисяч немовлят віком до 2 років. В цей день їх шанують як святих, які постраждали за Христа.

Тому 11 січня у жодному разі не можна сваритися з дітьми, лаяти їх і якось по-іншому ображати. Потрібно пам’ятати про те, що вони беззахисні і цілком залежать від дорослих — не тільки матеріально, а й духовно.

Водночас не слід дозволяти дитині одній виходити на вулицю в цей день, особливо після заходу сонця. У народі говорили: нечистий може забрати.

Суворо забороняється нарікати на долю і скаржитися кому-небудь на життя. Вважається, що в іншому разі можна зіткнутися з такими великими проблемами, в порівнянні з якими поточні здадуться дитячим лепетом.

Також не рекомендується 11 січня бажати один одному всього хорошого. Наші прапрапрадіди були впевнені: збудеться все з точністю до навпаки.

Не слід 11 січня давати в борг і самому просити в борг. Крім того, цей вівторок погано підходить для серйозних витрат, вчасно фінанси повернути не вдасться — ні тому, хто взяв, ні тому, хто дав.

Читайте також: Гороскоп на 12 січня: що чекає завтра на Овна, Тельця та інші знаки зодіаку

Про погоду наші пращури говорили: якщо 11 січня кури стоять на одній нозі, значить, попереду стулені дні. Якщо ж свійський птах крутить хвостом — чекайте на потепління.

Також прапрапрадіди помічали: снігир, що співає 11 січня, віщує снігопад.

Існувала в народі і така погодна прикмета: якщо луна чутно далеко — насувається похолодання, якщо лід тріщить — морози прийдуть надовго, якщо пролунав грім — бути бурану.

Сни, що приснилися в ніч із 10 на 11 січня, бувають, зазвичай, неприємними. Але лякатися їх не варто: у сновидіннях будуть показані не розбіжності з оточуючими, а ваші внутрішні суперечності. Однак обрані люди їх не мають, тому, побачивши цієї ночі приємний сон, можете бути впевнені: ви серед них.

Але є певні образи та сюжети, які трактуються цілком чітко. Так, якщо в ніч із понеділка на вівторок вам насниться, що на вас хтось напав — людина чи тварина, зверніть увагу на те, з якого боку стався контакт. Якщо ліворуч, значить, треба побоюватися зради, якщо праворуч, можете розраховувати на чиюсь гарячу підтримку.

Якщо вам присняться хтось із близьких, необхідно запам’ятати слова, ним вимовлені. В них може бути прихована відповідь, причина поганих подій, що відбулися в минулому. Змінити їх ви вже не зможете, однак зможете зробити вірні висновки.

Якщо цієї ночі вам присняться якісь професійні проблеми (наприклад, звільнення), значить, ви надто багато уваги приділяєте роботі і мало — сім’ї чи собі. Із цим треба щось робити.

Джерело

Останні новини
28.01.2022, П’ятниця
27.01.2022, Четвер
26.01.2022, Середа
25.01.2022, Вівторок
24.01.2022, Понеділок
23.01.2022, Неділя
22.01.2022, Субота
21.01.2022, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward