“Зимовий локдаун”: як працюватимуть школи, дитсадки та ВНЗ Рівненщини

event 21:08 Середа 06 Січня 2021 РІВНЕ

З 8 до 24 січня 2021 року включно в Україні розпочнуть діяти посилені карантинні обмеження.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Більшість шкіл Рівненщини організовують освітній процес після зимових канікул у дистанційному форматі, розповіли в управлінні освіти і науки ОДА.

В окремих територіальних громадах змінили структуру навчального року, тож освітній процес продовжений до 6 січня, після чого будуть канікули. А вже після того, закладам доведеться перейти на онлайн навчання.

Усі заклади дошкільної освіти та спеціальні заклади освіти (спеціальні школи-інтернати) працюватимуть у звичайному режимі.

Коментар: Яким має бути освітній процес, заклади вирішують самі. Графіки складаються з урахуванням планів навчального курсу, виробничої практики. Проте, усі заклади повинні так спланувати свою роботу, щоб насамперед зберегти здоров’я дітей. Тому навчання має бути організоване з урахуванням протиепідемічних заходів“, – уточнює начальник  управлінні освіти і науки ОДА Петро Коржевський.

Закладам професійної освіти рекомендована організація освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання. Разом з цим, практичну частину освітньої програми рекомендовано спланувати за окремим графіком.

Тому для випускників ПТЗ навчання та здачу іспитів продовжили до 6 січня. Студенти інших курсів займатимуться також до цього ж числа. Це зумовлено тим, щоб на час локдауну у дітей були канікули. А вже після них – повноцінне навчання та виробнича практика у майстернях.

Щодо закладів фахової передвищої та вищої освіти, то тут ситуація також залежатиме від рішення керівництва закладу. У деяких відбуватиметься здача іспитів, в інших – будуть канікули, після яких – дистанційне навчання.

Заклади позашкільної освіти під час запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів працюють у дистанційному форматі.

Нагадаємо, посилений карантин передбачений постановою Уряду від 9 грудня №1236 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19”.

Джерело: сайт Рівненської ОДА

Читайте також: Хто зможе безкоштовно їздити платними дорогами

Останні новини
19.06.2024, Середа
18.06.2024, Вівторок
17.06.2024, Понеділок
16.06.2024, Неділя
15.06.2024, Субота
14.06.2024, П’ятниця
13.06.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward