Київстар виплатить компенсацію своїм користувачам через проблеми з інтернетом

Компанія “Київстар” відновила роботу домашнього інтернету після його поломки вранці, 21 травня.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Коментар: Станом на 14:00 послуга працює у звичному режимі. Рекомендуємо абонентам перезавантажити комп’ютери і роутери для подальшої коректної роботи. Користувачам “Домашнього Інтернету”, які не змогли скористатись сервісом, буде автоматично надано компенсацію у вигляді нетарифікованих послуг, про що вони найближчим часом отримають SMS-повідомлення“, – сказано в повідомленні.

Деталі: Компанія “Київстар” на своїй сторінці у Facebook повідомила про відновлення роботи домашнього інтернету, а також про виплату компенсації для абонентів.

Відновлення роботи «Домашнього інтернету»

Друзі, наші спеціалісти доклали усіх зусиль, щоб якнайшвидше відновити роботу «Домашнього інтернету». Причиною ситуації став збій у роботі обладнання. Станом на 14:00 послуга працює у звичному режимі. Рекомендуємо абонентам перезавантажити комп’ютери і роутери для подальшої коректної роботи. Користувачам «Домашнього Інтернету», які не змогли скористатись сервісом, буде автоматично надано компенсацію у вигляді нетарифікованих послуг, про що вони найближчим часом отримають SMS-повідомлення.Приносимо наші вибачення за незручності та щиро дякуємо за розуміння!🙂

Опубліковано Kyivstar Четвер, 21 травня 2020 р.

Друзі, сьогодні виникли тимчасові труднощі у роботі Домашнього інтернету через аварію😔 Наші технічні спеціалісти роблять…

Опубліковано Kyivstar Четвер, 21 травня 2020 р.

Нагадаємо, що вранці, 21 травня, у багатьох користувачів зник домашній інтернет від “Київстар”. Українці масово почали вимагати від компанії компенсацію.

Джерело: сайт OBOZREVATEL

Читайте також: Кабмін роздасть аграріям 1 мільярд гривень

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: