Любовний гороскоп на жовтень 2021 року: хто зі знаків зодіаку незабаром зустріне своє кохання?

event 10:18 Субота 02 Жовтня 2021 БЛОГ

Жовтень виявиться дуже сприятливим для романтики, цукерково-букетного періоду, однак не варто очікувати рішучих дій від чоловіків.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Від 7 жовтня Венера переходить в яскравий і оптимістичний знак Стрільця — легше буде досягти гармонії в сімейних і любовних стосунках. Однак, не варто вимагати від чоловіків занадто багато — їм у жовтні дуже непросто. До 31 жовтня Марс ослаблений, але наприкінці місяця перейде в знак свого управління — Скорпіон, і чоловіки знову набудуть впевненості в своїх силах. Проте, жовтень виявиться вельми сприятливим для романтики, цукерково-букетного періоду, однак не варто очікувати рішучих дій від чоловіків.

До 19 жовтня — період ретроградного Меркурія в Терезах, яким керує планета кохання — Венера. Це чудовий час для того, щоб відновити давні зв’язки, повернути кохання, виправити помилки, запалити вогонь пристрасті в усталених стосунках.

Більше про астрологію ви можете знайти на YouTube-каналі астрологині Марини Скаді.

ОВЕН

Попри сильний фізичний потяг до коханої людини, на шляху зближення виникає безліч перешкод. Ваше виразне бажання будувати стосунки, може лякати представників протилежної статі — шлюбом такі стосунки можуть і не закінчитися. Живіть моментом тут і зараз та не будуйте далекотривалі плани — в цьому разі ваше особисте життя буде насиченим і гармонійним. Уникайте сварок і ревнощів, не квапте події — чекайте і все вдасться так, як бажаєте. Ви користуєтеся популярністю у протилежної статі, але важливо навчитися гармонійно поєднувати чоловічий і жіночий принципи.

ТЕЛЕЦЬ

Часто будете згадувати про минулі пристрасні зв’язкі, в шлюбі можуть з’явитися проблеми, багато хто не проти почати стоснуки на стороні. Існує проблема в коханні і любовних стосунках, яка полягає в тому, що присутня величезна кількість енергії, для якої необхідний вихід. Але вивільняється ця енергія не найкращим способом — через сварки, гострі суперечності і конфлікти, грубе ставлення як словесне, так і фізичне. Коли загострення пристрастей стихає, можливе зближення, але стабільності досягти дуже складно — кохання і сварки йтимуть поруч весь жовтень. Негативна енергія знаходить вихід в агресії, після розрядки знову виникає пристрасть.

БЛИЗНЯТА

Із незрозумілих причин виникають сцени ревнощів, підвищується вимогливість до партнера, хочеться, щоб вам доводили своє кохання. Не отримавши доказів, ви стаєте більш агресивними в своїх висловлюваннях, виникають похмурі думки, що не найкращим чином відбивається на романтичній сфері.

У цій ситуації хорошою компенсацією може стати позитивний приклад стосунків, які пережили кризу. Друга половина жовтня знічно сприятливіша — ви зможете витримати натиск партнера, деякі зовнішні негативні впливи і вирішити проблеми. У будь-якому разі жовтень — дуже важливий для вас, оскільки ваш управитель — Меркурій — у ретроградному русі, піднімає незручні теми минулого.

РАК

Присутня внутрішня згодя з партнером, зруйновані стосунки можуть бути відновлені. Жінки-Раки стають особливо привабливі — з’являється шарм, посилюється жіночність. Гарний час для зав’язування любовних стосунків або вступу до шлюбу, а також для початку спільного проживання, планування дитини, розширення сім’ї. Сприятливий період для налагодження взаємин із родичами з боку партнера. Чоловіки-Раки набувають популярності у жінок. Самотні — знаходять жінку, яка повністю відповідає їхнім уявленням.

ЛЕВ

Розбалансування внутрішнього світу призводить до складнощів у стосунках із протилежною статтю. Чим більше ви цікавитеся собою, тим сильніше віддаляєтеся від партнера. Оточення помічає, що ви постійно чимось незадоволені, іноді може робити вам зауваження, давати поради і рекомендації, до яких варто дослухатися. У цьому разі можливі зміни в ліпший бік, стабілізація стосунків, поява нових почуттів і пристрасті в наявних стосунках. Друга половина жовтня більш сприятлива, ніж початок місяця, навіть якщо сталося щось неприємне, з’являться реальні шанси виправити ситуацію.

ДІВА

До 19 жовтня — складний період, коли потрібно ухвалювати рішення, у чомусь поступатися, йти на компроміс. Для того, щоб нинішні стосунки не зжили себе, доводиться постійно придумувати щось нове, різноманітне і цікаве. Серйозні, усталені стосунки можуть набриднути. І тоді може з’явитися спокуса знайти іншу людину, з якою буде цікаво. Можливе повернення до партнера з минулого. Третя декада жовтня сприятлива, можуть з’явитися легкі поверхневі стосунки, мінливі зв’язки. Деякі представники знака Діви стають непередбачуваними — схильні сприймати кохання як гру.

ТЕРЕЗИ

Немає потреби в глибині почуттів — кохання, передусім, пов’язане із переходом енергій від партнера до вас і навпаки. Неглибокий зв’язок на свідомому рівні сприяє активізації індивідуальних особливостей, прихованих талантів, але ваш партнер навряд чи буде миритися з проявом вашої особистості. Цілком можливо хороше взаєморозуміння з партнером, але ви зараз не налаштовані на сильні емоції і пристрасть, необхідні для серйозних стосунків. Наявні романтичні взаємини можуть перерости в дружні зв’язки, дружні стосунки типу “брат-сестра”. Відсутність прагнення прив’язуватися до партнера сприяє конфліктів і розривів взаємин.

СКОРПІОН

Жовтень запам’ятається надовго — на вас чекають цікаві зустрічі, виразна пристрасть і популярність у представників протилежної статі. Можливо, за збігом обставин ви зіткнетеся з колишнім романтичним партнером або згадаєте про минулі пристрасні зв’язки. Якщо ваш начальник — представник протилежної статі, то ви з легкістю отримуєте додаткові бонуси, вам надаються сприятливі шанси і можливості. Використовуйте цей час з максимальною вигодою і користю — не соромтеся відкрито говорити про свої бажання і просувати свої інтереси. Можливий службовий роман, романтичний зв’язок із діловим партнером.

СТРІЛЕЦЬ

Сприятливі подорожі, поїздки за кордон — там ви можете знайти кохання, надійного партнера в особі іноземного походження. Дуже важливо дотримуватися моральних принципів в коханні, берегти наявні візаємини і в жодному разі не реагувати на спокусників і провокаторів. Один неправильний крок може зруйнувати шлюб або любовні стосунки. Для багатьох Стрільців жовтень буде відзначений завершенням певного етапу в особистих стосунках — у одних вони закінчаться, у інших — перейдуть на нову стадію. Самотні представники цього знака можуть зустріти свого ідеального партнера, якщо будуть серед людей, на увазі, в центрі подій.

КОЗЕРІГ

Любовні стосунки можуть перерости в стабільний шлюб — час працює на вас і ваше любовне життя. Тим часом, разом зі стабільністю, ви стаєте серйознішими, вона може привести до монотонності в стосунках і невдоволення партнера. Якщо стосунки почалися нещодавно, бережливо проявляйте свою кохання — з часом воно може стати яскравішим і міцнішим. Можлива зустріч з потенційним романтичним партнером з певною різницею у віці, але якщо ви правильно все зрозумієте, ця різниця не буде настільки відчутною. Гарний час для здобуття внутрішнього тилу, зміцнення фундаменту для створення міцної і дружної сім’ї.

ВОДОЛІЙ

Складний місяць, у коханні все менше задоволення, багато переживань. Ви відчуваєте відповідальність за партнера, змушені вирішувати його завдання, а це обмежує вас в своїх бажаннях і можливостях. У другій половині жовтня незадоволеність у стосунках поступово зникне, ви по-новому поглянете на свого партнера. Так само може бути і таке, що чим довше триває шлюб, тим більше ви страждаєте. Виходом, напрямом з такої ситуації може бути зміна атмосфери — роботи, країни. Цілком можливо, що вдасться відновити стосунки якщо повага і вдячність одне до одного ще залишилися.

РИБИ

Обставини складаються для вас найкращим чином — значні приємні сюрпризи в коханні сприяють підвищенню вашої самооцінки. Але стосунки, що почалися цього місяця, можуть бути нетривалими — з новим партнером краще нічого не планувати, просто потрібно дозволити сюрпризам відбуватися самими собою і насолоджуватися романтикою. Якщо ви почнете прив’язуватися до партнера і шукати стабільності, почнуть відбуватися неприємності, які повністю змінять хід подій. Можлива закоханість, яка може бути занадто далекою, щоб стати реальною, і може так і залишитися платонічною.

Читайте також: Гороскоп на 30 вересня – 1 жовтня: що чекає на Лева, Діву та інші знаки зодіаку

Джерело

Останні новини
22.10.2021, П’ятниця
21.10.2021, Четвер
20.10.2021, Середа
19.10.2021, Вівторок
18.10.2021, Понеділок
17.10.2021, Неділя
16.10.2021, Субота
15.10.2021, П’ятниця
14.10.2021, Четвер
13.10.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward