Астролог попередила три знаки Зодіаку про небезпеку в грудні

event 12:07 Субота 03 Грудня 2022 Суспільство

Астролог Валентина Віттрок склала прогноз на грудень 2022 для всіх знаків Зодіаку. Експерт зазначила, що для трьох знаків місяць буде досить складним, пише уніан.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Телець

Аж до 22 грудня у представників даного знака Зодіаку будуть якісь проблеми з оформленням документів, а також з фінансовими питаннями. Наприклад, Тельці можуть просити дозвіл на щось, оформляти візу, брати кредит або гасити позику. 

Віттрок пояснила, що грудень – це екстремальний час, і зіткнення з небезпекою цілком може бути. 

Представникам даного знака краще уникнути всіх екстремальних розваг, далеких поїздок і ризикованих справ. 

Коментар: Тим, хто на війні, – бережіть себе. Планети поступово переходять в знак Козерога, який формує до Сонця Тельців позитивні аспекти“, – резюмувала астролог. 

Близнюки

Погано впливати на справи цих людей буде ретроградний Марс в Близнюках. Ось що Віттрок говорить з цього приводу: “Швидкість в справах і планах не збільшується, викликаючи роздратування. Краще повернутися до незакінчених проектів. Грудень – час публічний. Меркурій з Венерою передбачають отримання дивідендів і фінансової підтримки від партнерів. Після 22-го краще не будувати планів”. 

Діва

Третій не дуже везучий знак – Діви. З тривалою присутністю Марса в Близнюках Діва може мати напружений період у професійній діяльності. Астролог каже, що не варто форсувати процеси.

Читайте також: Вареники по-польськи з картоплею та сиром

У грудні Діви можуть розплачуватися за раніше допущені помилки. За них доведеться не тільки розплатитися, а ще й виправити їх.

Останні новини
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward