У США уклали короткострокову угоду, щоб запобігти тимчасовій зупинці роботи держорганів

event 10:42 Четвер 29 Лютого 2024 ПОЛІТИКА

Лідери конгресу США уклали короткострокову угоду про тимчасові витрати, щоб запобігти частковій зупинці роботи уряду наприкінці тижня.

Про це повідомляє The New York Times.

Угода, висунута спікером Майком Джонсоном, передбачала продовження фінансування деяких державних установ на тиждень, до 8 березня, а решти – ще на два тижні – до 22 березня.

Це має відкрити шлях до тимчасового виходу з глухого кута, який неодноразово загрожував федеральному фінансуванню в попередні шість місяців.

Читайте також: ISW припускає, що Туреччина і Китай створюють майданчик для переговорів, щоб дискредитувати Україну

У Конгресі заявили, що досягли згоди щодо шести з 12 щорічних законопроєктів про витрати, які “будуть проголосовані та прийняті до 8 березня”. 

“Ми згодні з тим, що Конгрес повинен працювати двопартійно, щоб фінансувати наш уряд”, – йдеться у спільній заяві. 

Головним законодавцям все одно доведеться погодити інші шість законопроєктів щодо витрат, а потім спробувати ухвалити їх окремо протягом наступних трьох тижнів, або вони зіткнуться з новим потенційним припиненням роботи.

Читайте також: На Львівщині чоловік прийшов до однокласника свого сина і жорстоко побив його матір через конфлікт дітей в школі

Прессекретарка президента США Джо Байдена Карін Жан-П’єр заявила в заяві, що угода “допоможе запобігти непотрібному припиненню роботи, надаючи більше часу для роботи над двопартійними законопроєктами про асигнування, а також для того, щоб Палата представників якнайшвидше ухвалила двопартійний додатковий документ щодо національної безпеки”, в який входить допомога Україні.

Останні новини
24.04.2024, Середа
23.04.2024, Вівторок
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward