На Львівщині чоловік прийшов до однокласника свого сина і жорстоко побив його матір через конфлікт дітей в школі

event 09:21 Четвер 29 Лютого 2024 ПОДІЇ

На Львівщині суд призначив сім років в’язниці львів’янину, який 16 грудня 2022 року жорстоко побив жінку. Крім цього, він сплатить 160 тис. грн моральної компенсації. 

Згідно з матеріалами справи, ув’язнений п’яним прийшов додому до однокласника свого сина, оскільки той скаржився на конфлікти у школі. Чоловік жорстоко побив матір однокласника свого сина. 

Після інциденту жінка з розривом селезінки, внутрішньою кровотечею та струсом мозку потрапила в реанімацію.

У вироку йдеться, що обвинувачений провину визнав частково. Він пояснював, що від дружини та сина дізнався, що у школі є конфлікти з провини неповнолітнього сина потерпілої. Коли ув’язнений повернувся додому від свого товариша, з яким пиячив, то син вчергове поскаржився на однокласника й відмовився йти до школи. Після цього чоловік пішов додому до потерпілої. Він заявив, що поведінка жінки викликала у нього раптовий напад агресії й почав бити навіть після того, як вона впала. Свідками побиття стали троє дітей потерпілої та сусіди.

«Вважає, що завдав тілесних ушкоджень потерпілій необережно, не бажаючи настання таких наслідків. Тріщина селезінки могла виникнути через падіння потерпілої від його поштовху на дверну ручку», – йдеться у вироку.

Читайте також: На Хмельниччині господарі будинку застали у себе вдома двох грабіжників, які з металошукачем шукали коштовності

Ув’язнений відшкодував потерпілій 11 тис. грн за лікування. Під час судових засідань він розкаявся та просив суворо не карати, однак наголошував, що жінка його спровокувала. Натомість потерпіла зазначила, що нападник постійно погрожував їй у судових засіданнях.

Суд визнав чоловіка винним у завданні умисних тяжких тілесних ушкоджень (ч. 1 ст. 121 ККУ) та призначила 7 років в’язниці. Крім цього, обвинувачений сплатить потерпілій 160 тис. грн моральної шкоди. 

Останні новини
24.04.2024, Середа
23.04.2024, Вівторок
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward