“Найтупіше, що я чув”: Такер Карлсон розкритикував з США слова путіна з інтерв’ю

event 17:41 Четвер 29 Лютого 2024 ПОЛІТИКА
carlson

Такер Карлсон зробив несподівану заяву, яка, вочевидь, не сподобається кремлівським пропагандистам. Про це розповідає ТСН.

Скандальний американський екстелеведучий Такер Карлсон, якого нещодавно використали російські пропагандисти для понад двогодинної розмови з президентом держави-агресорки владіміром путіним, заявив, що так і не зрозумів з інтерв’ю господаря Кремля, чому українців потрібно “денацифікувати”.

Про це він сказав у подкасті іншого американського журналіста Лекса Фрідмана.

У цій розмові, яка тривала навіть довше, ніж інтерв’ю путіна, Такер Карлсон зробив несподівану заяву, яка, вочевидь, не сподобається кремлівським пропагандистам.

Фрідман поцікавився у колеги, що той думає про спроби російського диктатора виправдати вторгнення в Україну необхідністю провести “денацифікацію”.

“Мені вкрай не сподобалася вся та частина розмови з путіним, у якій він просто намагався очорнити Україну. Це найтупіша річ, яку я коли-небудь чув. Я так і не зрозумів, що означає “денацифікація”. Не існує жодного нацистського руху у 2024 році. Називати українців нацистами, це якось дуже по-дитячому”, – сказав він.

Журналіст додав, що російський диктатор просто ненавидить українців як народ, як націю, і намагається виправдати себе.

“Історичну” частину розмови з путіним, зокрема його екскурси в стародавні часи Рюрика, Такер Карлсон навіть не прокоментував.

путін звинуватив поляків

Нагадаємо, що президент рф владімір путін під час цього інтерв’ю звинуватив у нападі нацистської Німеччини на Польщу 1939 року самих поляків. За версією диктатора, Польща “змусила” Адольфа Гітлера на себе напасти, оскільки “загралася” і виявилася “надто незговірливою”.

Тому, переконаний путін, Гітлеру не залишалося нічого іншого, як окупувати частину Польщі. Таке “екзотичне” трактування подій, які поклали початок Другій світовій війні, диктатор озвучив в інтерв’ю американському тележурналісту Такеру Карлсону.

У прагненні виправдати власне вторгнення в Україну під приводом “боротьби з нацизмом”, путін договорився до того, що почав виправдовувати Гітлера. Він навіть звинуватив Польщу в тому, що вона стала жертвою агресії нацистської Німеччини першою з європейських країн.

Теги: США
Останні новини
24.04.2024, Середа
23.04.2024, Вівторок
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward