Зоопсихолог розповів, чи справді коти здатні лікувати людські хвороби

event 16:31 П’ятниця 13 Серпня 2021 Здоров'я

Відомий український зоопсихолог Сергій Клочко розповів, яким чином на людський організм та безпосередньо на здоров’я можуть впливати домашні коти. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: За його словами коти не такі віддані тварини, як, наприклад собаки. Проте вони мають безліч інших позитивних якостей. І на відміну від собак з ними не потрібно гуляти, вони можуть самі себе розважати та про себе піклуватися. Це дуже ніжні істоти, які потребують любові та ласки від своїх господарів. Все їхнє спілкування між собою, а також між людьми можна пояснити обміном запахів. Коли люди приходять додому і кіт об них треться. він немовби промовляє “Ти свій — ти пахнеш мною, а я тобою”.

Читайте також: Куріння зменшує кількість антитіл після вакцинації – дослідженняe

Серед населення існує думка про те, що тварини можуть забирати на себе людські хвороби, відчувати наш біль та навіть лікувати нас. Лікар розповів, що насправді коти не мають відповідних рецепторів для того, щоб визначити, що людина на щось хвора. Проте ці тварини є чудовими емпатами – вони відчувають коли у нас поганий настрій, коли ми засмучені або стривожені.

Коментар:Плюс кіт мурчить — така легка вібрація на низьких частотах заспокоює. Лікує не тварина, не її шерсть, не якісь її дії — лікують емоції, які ми відчуваємо, контактуючи з цією твариною. Заради цього люди і тримають котів“, — говорить Сергій Клочко.

Багато експертів розповідають, що коти здатні заспокоювати людей. Вчені рекомендують перебувати щонайменше одну годину в добу із цією твариною на руках тим, хто схильний до депресій, неврозів, хронічної втоми й відчувають часті напади головного болю. Контакт із котиком здатен зняти емоційну напругу, тривогу, хвилювання.

Джерело

Теги: коти
Останні новини
21.06.2024, П’ятниця
20.06.2024, Четвер
19.06.2024, Середа
18.06.2024, Вівторок
17.06.2024, Понеділок
16.06.2024, Неділя
15.06.2024, Субота
Читати більше новинarrow_forward