Вчені знайшли спосіб знизити ризик серцевих захворювань

event 03:00 Четвер 20 Квітня 2023 Здоров'я
sercevi zahvoruvannia

Про це йдеться в публікації Independent.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Нове дослідження передбачає, що побічним ефектом лікування депресії стане зниження ризику хвороб серця.

Існує ціла низка терапевтичних розмов, які терапевти використовують для лікування депресії, боротьби зі стресом та тривогою. Це може бути як керована самодопомога, коли терапевт навчає пацієнтів через курс самодопомоги, так і когнітивно-поведінкова терапія (КПТ). Вона заснована на ідеї, що наші думки, почуття та вчинки пов’язані з тим, як ми почуваємося фізично.

У новому дослідженні вчені з Університетського коледжу Лондона зосередилися на вивченні того, як розмовна терапія впливає на розвиток серцевих захворювань у пізнішому віці. Результати дослідження припускають, що КПТ, яка використовується для лікування депресії у дорослих віком від 45 років, може бути пов’язана зі зниженням ризику серцевих захворювань у майбутньому.

Результати насправді дуже важливі для людей, які борються з депресією, стресом і тривогою. Вони в черговий раз підтверджують, що наше психічне здоров’я впливає на фізичне, і навпаки. Тепер дослідники вважають, що за допомогою розмовної терапії можливо не тільки допомогти пацієнтам подолати депресію, а й знизити ризик розвитку хвороб серця у більш дорослому віці.

Нагадаємо, раніше ми писали, що астрологи назвали найкращі професії для знаків Зодіаку. Саме там у них буде і реалізація власних амбіцій, і хороший заробіток.

Останні новини
11.06.2024, Вівторок
10.06.2024, Понеділок
09.06.2024, Неділя
08.06.2024, Субота
07.06.2024, П’ятниця
06.06.2024, Четвер
05.06.2024, Середа
Читати більше новинarrow_forward