Екснардеп Барна заборгував грошей і потрапив в черговий скандал (ФОТО)
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2022/01/Untitled-1-174-800x445.jpg?x37420)
На Тернопільщині екснардеп Олег Барна заборгував грошей і потрапив в черговий скандал. Звернення до колишнього народного обранця розмістили на стіні будівлі сільради.
Детальніше про це розповідає Час-Дій.
На будівлі Нагірнянської сільради, де колишній народний обранець володіє будинком та періодично проживає, з’явився напис зі зверненням.
“Барна, поверни борг“, — звернулися до екснардепа.
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2022/01/LiufPx02SRzYLWbhaU30smyw9uq4GqSA.jpg?x37420)
Посилаючись на слова місцевих жителів, журналісти видання “Тернополяни” припустили, що від Барни вимагають повернути кошти люди, які фінансували виборчу кампанію у Верховну Раду у 2019 році.
За результатами голосування він не пройшов у парламент.
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2022/01/Untitled-1-173.jpg?x37420)
Нагадаємо, Олег Барна — скандально відомий депутат VIII скликання від партії “Блок Петра Порошенка”. Відомість набув після того, як намагався винести з трибуни тодішнього прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.