Сирський анонсував кадрові зміни в частині бригад ЗСУ

event 13:17 Субота 02 Березня 2024 Війна

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив про кадрові зміни серед командирів бригад, «дії яких несуть загрозу життю та здоровʼю підлеглих». 

Про це Олександр Сирський повідомив 2 березня на своїй сторінці у Telegram.

«Продовжую працювати на Східному фронті. Протягом трьох днів цілком стало зрозуміло чому у разі однакових показників укомплектування особовим складом, озброєнням та військовою технікою одним бригадам вдається стримувати ворожі атаки та тримати позиції, а іншим – ні», – зазначив головком.

Він наголосив, що успішність виконання завдань насамперед залежить від командира бригади, рівня його підготовки, досвіду, спроможності приймати адекватні та виважені рішення і розуміння всієї повноти відповідальності за виконання поставлених завдань та за життя і здоровʼя своїх підлеглих.

«Безумовно, велике значення відіграє рівень підготовки та злагодженості штабу бригади, через який командир здійснює свої повноваження. Тому, в окремі бригади, де є проблеми з підготовкою штабу, мною відправлені групи фахівців для передачі досвіду та надання допомоги. За результатами заслуховування командирів бригад та їхніх заступників були прийняті всі необхідні рішення з забезпечення резервами, боєприпасами, БПЛА та іншим обладнанням», – наголосив Сирський.

Читайте також: НБУ прогнозує подальше зниження безробіття та зростання зарплат

За його словами, в окремих випадках, коли командир не володіє обстановкою, а дії та команди напряму створюють загрозу життю та здоровʼю підлеглих, потрібно приймати кадрові рішення.

Сирський також відзначив дії військовослужбовців 54 ОМБР, які влучним артилерійським вогнем у поєднанні з грамотним мінуванням знищили дві колони бронетехніки противника, а також стійкість та мужність бійців 25 ОПДБР та 47 омбр в боях за Орлівку та Бердичі, рішучість і сміливість воїнів 79 ОДШБР під час відбиття ворожих атак в районі Новомихайлівки.

Головнокомандувач також заявив про позитив після заміни однієї з бригад на передньому краї після двох років безперервних боїв та переміщення в тил для відновлення боєздатності. Ймовірно, йдеться про 110 окрему механізовану бригаду імені генерал-хорунжого Марка Безручка, яка обороняла Авдіївку.

Останні новини
24.04.2024, Середа
23.04.2024, Вівторок
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward