Начальник ГУР Кирило Буданов розсекретив мету бойових місій у Чорному морі

event 12:42 Понеділок 11 Березня 2024 Війна

Начальник ГУР МО України генерал-лейтенант Кирило Буданов заявив, що бойові місії підрозділів воєнної розвідки, у тому числі у Чорному морі та в окупованому Криму, є підготовчими заходами до серйозної операції на півострові.

Про це він розповів у документальному фільмі “Війна за море: від Дніпра до Криму” в етері національного телемарафону.

“Це все — підготовчі заходи до серйозної операції в Криму. Це перевірка правильності наших тверджень про шляхи підходу і відходу звідти. Крім того, це гарний посил для населення, яке живе в окупації вже 10 років. Багато хто з них вірить у те, що їх забули”, — пояснив Буданов.

Так, у липні минулого року бійці спецпідрозділу Тимура повернули нафтогазовидобувну платформу “Україна”, а потім брали участь у кримській операції “Пробудження сили”.

Читайте також: Президент Чехії Петр Павел назвав терміни передачі Україні 800 тис. боєприпасів

“У ворога не буде панування у морі ніколи, що б вони там собі не придумували. Це наше Чорне море, це наші “вишки”, наш Крим, наш Зміїний острів”, — наголосив командир спецпідрозділу ГУР.

Водночас спецпідрозділ “Group 13” відповідає за ліквідацію кораблів Чорноморського флоту РФ. Кожна з цих місій потребує ретельної підготовки.

“Ми розуміємо як треба маневрувати, під яким кутом заходити, з якої сторони. Ми оцінюємо дуже багато факторів перед тим, як атакувати. І після цього вже починається пошук цілі. Після виявлення, коли борти виходять на вигідну позицію, здійснюється одночасна атака всіма бортами”, — розповів командир підрозділу з позивним Тринадцятий.  

Останні новини
19.06.2024, Середа
18.06.2024, Вівторок
17.06.2024, Понеділок
16.06.2024, Неділя
15.06.2024, Субота
14.06.2024, П’ятниця
13.06.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward