Голова Донецької ОВА оцінив, якими будуть репарації від Росії

event 10:00 Неділя 18 Червня 2023 Війна

Наразі немає кінцевої суми репарацій від Росії, але вже зрозуміло, що вони сягнуть трильйонів доларів. Про це заявив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко в інтерв’ю Укрінформу, пише Главком.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

“Ми сподіваємось і робимо все для цього. Загальної цифри ще не має. Але, звичайно, це трильйони доларів, і для кожної області вони будуть окремо. Основа репарацій буде підтверджена після завершення всього комплексу розслідування, на це необхідно багато часу”, – розповів посадовець.

За його словами, оцінювати суму репарацій будуть у Міжнародному кримінальному суді (МКС), і від підтвердження доказів суддями МКС залежатиме не тільки пред’явлення цього позову, а і стягнення у Росії коштів у майбутньому.

“І стягнення буде не тільки добровільним… Але повинна бути дотримана законна і чітка процедура, що стосується суми збитків”, – наголосив глава області.

Він зауважив, що наша держава не буде вимагати від ворога зробити те, що було не добудовано в Україні до того, як РФ вдерлася на українські території. Таким чином, кошти вимагатимуться на відновлення лише того, що зруйнували окупанти.

Читайте також: У ПАР запропонували мирний план щодо припинення війни в Україні

“Так, це довгий буде процес. Узагалі, дай Боже, щоб нашого віку вистачило, щоб наші діти вже жили у відродженій Україні”, – резюмував Кириленко.

Останні новини
24.04.2024, Середа
23.04.2024, Вівторок
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward