ВПО можуть отримати нові грошові виплати: як подати заявку

event 12:13 Вівторок 05 Грудня 2023 Суспільство
vpo

Кошти виплачують внутрішньо переміщеним особам, яким не вистачає фінансів для забезпечення базових потреб.

В Україні велика кількість переселенців у зв’язку з повномасштабною війною. Безліч благодійних організацій надають фінансову підтримку ВПО в різних областях, щоб люди без роботи чи з невеликими доходами мали змогу забезпечити власні потреби.

Тернопільський осередок фонду “Карітас” відновив прийом заявок на грошову допомогу українцям. Про це йдеться на вебсторінці реєстраційної онлайн-форми, пишуть Pro Гроші.

Отримати виплати зможуть внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані в місті Тернопіль та відповідають певним критеріям.

Серед них такі:

  • мешкали на тимчасово окупованій території, яка отримала цей статус після 24 лютого 2022 року відповідно до затвердженого переліку;
  • домогосподарством керує жінка;
  • в сім’ї з неповнолітньою дитиною немає батька;
  • близький родич або жінка в родині має інвалідність;
  • дохід становить не більше 6 380 грн на одного члена сім’ї.

Умовою участі в програмі фінансової допомоги є відсутність інших грошових виплат від благодійних організацій. Варто звернути увагу, що для затвердження підтримки необхідно мати всі вказані критерії вразливості.

Для подання заявки треба зареєструватися, відправивши організаторам онлайн-форму. В документі слід вказати персональну інформацію, що допоможе фонду ідентифікувати особу. Серед відомостей, які потрібно вписати у форму, – повне ім’я, дата народження, номер мобільного, населений пункт, в якому зареєстровані, та фактичне місце проживання.

Допомога українським жінкам

Благодійний фонд “Мама Моя” забезпечує українок, які опинилися у скрутному становищі, фінансовою допомогою. Але гроші можна витратити лише на придбання певних товарів, визначених організацією. До переліку доступних речей належать медикаменти, побутова хімія, засоби гігієни, їжа, товари для дітей.

Представники фонду наголошують, що учасникам програми підтримки суворо заборонено використовувати виплати на такі потреби:

  • переказ третім особам;
  • купівлю алкоголю чи сигарет, інших засобів для паління;
  • передання банківської карти, отриманої від фонду, іншим людям;
  • оплату участі в азартних іграх.

Мета гуманітарної ініціативи полягає в пошуках жінок, які стали одинокими та вразливими, виховують самостійно дітей і не мають достатньо коштів для покриття базових потреб. Участь відкрита для українок, чоловіки яких визнані зниклими безвісти чи оголошені померлими внаслідок вторгнення Росії.

Також кошти виплачують, якщо діти, батьки або чоловіки служать у Збройних силах, добровольчих формуваннях або територіальній обороні. Право на допомогу мають жінки, оселі яких пошкодили чи зруйнували активні бойові дії.

Читайте також: Стало відомо, хто із пенсіонерів має право на субсидію

Суми надходять на банківські картки, видані організацією, що дозволяє оминути процеси закупівлі та логістики й одразу забезпечити людей необхідною фінансовою підтримкою. Водночас від учасниць вимагають звітувати про цільове використання коштів. Зокрема, необхідно надавати копії чеків.

Останні новини
20.02.2024, Вівторок
19.02.2024, Понеділок
18.02.2024, Неділя
17.02.2024, Субота
16.02.2024, П’ятниця
15.02.2024, Четвер
14.02.2024, Середа
13.02.2024, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward