Відтепер прокуратура буде займатися випадками порушення прав сиріт та дітей з інвалідністю

event 17:26 Понеділок 25 Жовтня 2021 РІВНЕ

Сьогодні, 25 жовтня, у Генпрокуратурі розглянули результати роботи ТСК, яка розслідує порушення прав сиріт та дітей з інвалідністю. Про це у своєму telegram-каналі повідомив народний депутат та член ТСК Дмитро Соломчук. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

За словами нардепа, ТСК показала себе як реальний і ефективний інструмент, адже випадки порушення прав сиріт та дітей з інвалідністю тепер потрапляють на розгляд комісії одразу, а не губляться у кабінетах чиновників.

Тому прокурори віднині будуть співпрацювати з ТСК в одній команді розглядати випадки порушення прав дітей та карати винних.

Коментар: Сьогодні засідання ТСК пройшло у приміщенні Генпрокуратури. Прокурори детально розглянули звіт ТСК та пообіцяли зробити усе, щоб винні у порушенні прав дітей були покарані. Та й справді, отримати позитивний результат роботи можливо лише у командній роботі. Коли ж тема розмови діти – інших варіантів бути не може“, – повідомив політик.

Нагадаємо, що Головним завданням ТСК є з’ясування реальних випадків порушення прав дітей та їх батьків при реформуванні системи закладів інституційного догляду та виховання. 

В тому числі під час децентралізації повноважень з питань охорони дитинства, реалізації права дитини на вибір навчального закладу. Зокрема, під час відмови батькам у направленні дітей на навчання до спеціалізованих закладів освіти.

Члени ТСК неодноразово відвідували спецзаклади Рівненщини та Волині для того, щоб зафіксувати всі порушення та виправити їх. Особливу увагу приділили питанню про ймовірне закриття спеціалізованих закладів для дітей на території України та можливість цілодобового перебування школярів на інклюзивній формі навчання в спецшколах.

Читайте також: На Рівненщині буде трансформовано санаторні школи – нардеп Соломчук

Останні новини
29.03.2023, Середа
28.03.2023, Вівторок
27.03.2023, Понеділок
26.03.2023, Неділя
25.03.2023, Субота
24.03.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward